اپیلاتور لیزر لومه آ فیلیپس PHILIPS SC2009

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Philips
  • کد محصول:PHILIPS SC2009
  • وضعیت موجودی:ناموجود
گارانتی:
توضیحات
اپیلاتور لیزر لومه آ فیلیپس  PHILIPS sc2009
توضیحات:

موبر لیزری فیلیپس PHILIPSمدل SC2009 محصولی اصلاحی-بهداشتی با عملکرد و کیفیت بالا ساخت کشور مجارستان است که با تابش پالس های نور به ریشه مو باعث ریزش طبیعی موها و کاهش چشمگیر در رویش مجدد آن ها می گردد. رفع مو با لیزر یکی از مؤثرترین روش های درمانی و بهداشتی برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که نتایج مطلوب و ماندگاری دارد. این دستگاه از فناوری IPL استفاده می کند که امروزه در بسیاری از سالن های زیبایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. موبر فیلیپس Lumea دارای 5 درجه تنظیم شدت نور متناسب برای استفاده در هر نقطه از بدن و صورت می باشد. چراغ نشانگر آماده به کار بودن فلش عملکرد صحیح دستگاه را بر روی پوست نشان می دهد. دکمه فلش دستگاه امکان حرکت همزمان و فلش زدن را فراهم می کند. سری مخصوص مناطق وسیع تر بدن مانند پاها، با ابعاد 4 سانتی متر مربع امکان کاربرد سریع تر را فراهم می کند. جهت لیزر کردن موهای زائد صورت و نقاط حساس دو سری مخصوص کوچک 2 سانتی متری ارائه شده است که دارای فیلتر نور اضافه ماورای بنفش جهت حفاظت بیشتر در مناطق بالای لب و چانه می باشد و سری دیگر برای سایر نقاط حساس بدن مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی قابل استفاده می باشد.
موبر لیزری 2009 فیلیپس با کارکرد شارژی پس از شارژ 100 دقیقه ای قابلیت استفاده بدون سیم در حدود 370 فلش را دارد. این دستگاه دارای لامپ قوی و بدون نیاز به تعویض است که می تواند بهترین نتایج را برای بیش از 250000 فلش فراهم آورد. جهت برطرف کردن موفقیت آمیز کلیه موها و پیشگیری از فعال شدن مجدد فولیکول مو، از دستگاه هر دو هفته یکبار به مدت 4 تا 5 جلسه استفاده نمایید. این فناوری بر روی موهایی که رنگ طبیعی، بلوند تیره، قهوه ای و مشکی دارند مؤثر می باشد. اما بر روی موهای قرمز، بلوند روشن و جوگندمی مؤثر نمی باشد. همچنین این دستگاه برای استفاده روی پوست های خیلی تیره مناسب نمی باشد. نحوه کار با دستگاه به این صورت است که ابتدا دکمه روشن و خاموش را برای روشن کردن دستگاه فشار دهید. با استفاده از دکمه ی افزایش و کاهش می توان شدت نور را تغییر داد. دستگاه را با زاویه 90 درجه بر روی پوست قرار دهید تا سری در تماس کامل با پوست قرار گیرد. حلقه ایمنی را با فشار کامل روی پوست فشار دهید. هنگامی که تمامی سطح دستگاه در تماس با پوست قرار داشته باشند چراغ نشان گر آماده به کار بودن فلش روشن می شود، در این زمان دکمه فلش را فشار دهید تا دستگاه عمل کند. در ضمن جهت حمل و جابجایی دستگاه یک کیف نگهداری شیک با آن ارائه شده است
ویژگی:
لامپ با بازدهی بالا با امکان ساطع کردن حداقل 250000 پالس نوری
100 دقیقه شارژ برای 370 فلش
زمان بندی مورد نیاز برای انجام IPL روی قسمت های مختلف:

ساق پا 8 دقیقه

زیر بغل 1 دقیقه

بیکینی 1 دقیقه

صورت 1 دقیقه

ساخت کشور مجارستان
PHILIPS Lumea از فن آوری مبتکرانه به نام IPL استفاده می کندکه امروزه در بسیاری از سالن های زیبایی حرفه ای هم از آن استفاده میگردد.فیلیپس این فناوری را برای استفاده راحت و ایمن در منزل خودتان تغییر داده است. فیلیپس برای ارائه این روش نوین از کمک و راهنمایی گروهی از بهترین متخصصین پوست و مو بهره گرفته است. در این راستا در مدت 10 سال تحقیقات گسترده ای بر روی بیش از 2000 خانم انجام شده است.
PHILPS Lumea با اعمال پالس های آرام نوری به ریشه مو، باعث ریزش طبیعی موها بدون امکان رویش مجدد می گردد. تکرار این مراقبت به صورت منظم پوست بدن شما را همیشه لطیف نگه می دارد.
مطالعات بالینی ما نشان می دهد در صورت 4 الی 5 بار استفاده با فاصله زمانی 2 هفته، کاهش قابل ملاحضه ای در موهای زائد بدن مشاهده می شود.برای حفظ این حالت فقط کافی است هر چند هفته یک بار این کار را تکرار کنید. بهترین نگهداری در صورت تکرار هر دو الی چهار هفته یک بار حاصل خواهد شد. ضمن اینکه با توجه به نوع پوست و موی افراد مختلف، این مدت قابل تغییر می باشد.
PHILIPS Lumea روی موها به رنگ طبیعی، بلوند تیره، قهوه ای و مشکی موثر می باشد. مانند سایر روش های مبتنی بر نور، philips Lumea روی موهای قرمز و جو گندمی موثر نمی باشد. همچنین این دستگاه، برای استفاده روی پوست های تیره مناسب نمی باشد.
PHILIPS Lumea را با اطمینان برای از بین بردن موهای روی صورت (بالا لب، چانه و گونه ها) و اعضای بدن شامل پاها، زیر بغل، نواحی بیکینی، شکم و بازوها استفاده نمایید.
سری مخصوص بدن با مساحت 4 سانتی متر مربع
سری مخصوص صورت دارای یک فیلتر نور اضافه برای حفاظت بیشتر در مناطق بالای لب، چانه و گونه ها می باشد. این سری همچنین می تواند برای سایر نقاط حساس بدن مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی مورد استفاده قرار گیرد.
سری مخصوص نواحی بیکینی
 
 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه