دستگاه طراحی ناخن نیل پرفکت Nail Perfect

25,000 تومان قیمت بدون مالیات: 25,000 تومان
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:Nail Perfect
  • وضعیت موجودی:2
گارانتی:
توضیحات
دستگاه طراحی ناخن نیل پرفکت Nail Perfect
توضیحات:


طراحی ناخن نیل پرفکت Nail Perfect به شما این امکان را می دهد که انگشتانتان را زیبا تر از همیشه کنید. دیگر نیازی به وقت گذاشتن زیاد برای طراحی بر روی ناخن های خود ندارید در کمترین زمان، بهترین طرح ها را  بر روی ناخن های خود بزنید. نیل پرفکت Nail Perfect یک وسیله مورد نیاز برای خانم هایی است که مایلند داشتن ناخن های زیبا بدون صرف هزینه زیاد و رفتن به آرایشگاه را تجربه کنند.
همچنین شما می توانید با استفاده از مجموعه Nail Perfect بدون لغزش و کثیف کردن انگشتان و ناخن های خود، به راحتی و به زیبایی ناخن های خود را طراحی کنید. این دستگاه شامل 3 دیسک با شکاف هایی با اندازه های متفاوت، برای سایزهای مختلف ناخن می باشد که طراحی ناخن را برای شما راحتر و ساده تر می سازد.
برای استفاده از طراحی ناخن Nail Perfect فقط کافی است لاک مورد نظر خود را بر روی پایه لاک نیل پرفکت بگذارید که مانع ریختن لاک شود و بعد از آن، ناخن های خود را روی شکاف های ثابت نیل پرفکت قرار دهید سپس شروع به لاک زدن کنید. علاوه بر آن صفحه غیر متحرک دستگاه، دستان شما را بی حرکت نگه می دارد و از بیرون زدگی لاک از ناخن های شما جلوگیریی می کند.
ویژگی:
سبک و قابل حمل و استفاده در هر جا
مقرون به صرفه و جلوگیری از هزینه های بالای آرایشگاه برای طراحی ناخن
داشتن ناخن های زیبا در کمترین زمان ممکن
شامل 3 دیسک با شکاف های متفاوت برای سایزهای مختلف ناخن به همراه یک پیچ پلاستیکی قلب مانند برای نگهداشتن دیسک ها
داری پایه نگهدارنده لاک به همراه بیش از 200 برچسب متفاوت برای طراحی ناخن
خریداران محترم میتوانند کد 567 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 


نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه