سرزنی پرومکس PROMAX 1472AB

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Promax
  • کد محصول:PROMAX 1472AB
  • وضعیت موجودی:ناموجود
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
سرزنی پرومکس PROMAX 1472AB
توضيحات:

اصلاح سر و صورت پرومکس Promax مدل 1472AB یک دستگاه حرفه ای پیرایش و آرایش مو است که جهت کوتاه کردن، مرتب کردن یا فرم و حالت دادن به موهای سر و صورت مورد استفاده قرار می گیرد که دارای پنج سر متنوع (شامل تیغه بزرگ با پهنای 35 میلیمتر، تیغه متوسط با پهنای 25 میلیمتر، مو زن گوش و بینی ، تیغه کوچک با پهنای 5 میلیمتر و یک سری شیور)جهت اصلاح در انواع مدل ها و سایزهای مختلف می باشد.
علاوه بر استفاده از سرهای مختلف می توان بدون نصب شانه ها در سه مرحله و سایز مختلف توسط دکمه روی بدنه تیغه اصلی را تنظیم و سپس اصلاح کرد. جنس تیغه متحرک و تیغه ثابت این دستگاه تمام استیل بوده همچنین محور انتقال نیروی موتور به تیغه ها هم نیز فلزی طراحی شده که عمر طولانی دستگاه را تضمین می نماید. دسته این دستگاه طوری طراحی شده که دارای سیستم ضد لغزش بوده و همچنین دارای صدای فوق العاده کمی می باشد.
کاربرد استفاده از این دستگاه دو منظوره بوده بنابراین در صورت اتمام شارژ دستگاه و نیمه کاره ماندن اصلاح با اتصال کابل برق می توان از این دستگاه استفاده کرد. همچنین این دستگاه مجهزبه نشانگر شارژ می باشد که در زمان کامل شدن خاموش می شود. درضمن به همراه این دستگاه یک پایه پلاستیکی نیز می باشد که هم در جهت شارژ کردن دستگاه و هم به عنوان استند قابل استفاده می باشد.
مزیت برتری که در این دستگاه تعبیه شده وجود سیستم اکیو بلید Accublade می باشد. این ویژگی که مدرن ترین دستاورد در زمینه تیغه های برش می باشد براساس محاسبه دقیق زاویه ها و فاصله های دندانه های تیغه، موجب کارایی بسیار بالای تیغه ها در برش می باشد.
خریداران محترم میتوانند کد769 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
مشخصات:
دارای تیغه اکیو بلید (Accu-blade)
تکنولوژی اکیو بلید:تیغه فولادی دارای زاویه های خاص جهت برش بهتر,سریعتر و راحت تر (اکیو بلید به معنی تیغه بسیار دقیق می باشد)
قابل استفاده با برق و شارژ
دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 3 سایز (1,2,3,(
دارای 5 سر:
تیغه بزرگ (با پهنای 35 میلیمتر) + 4 شانه پلاستیکی
تیغه متوسط (با پهنای 25 میلیمتر) + 3عدد شانه پلاستیکی
تیغه کوچک (با پهنای 5 میلیمتر)
توری اصلاح (با توری قابل جدا شدن)
موزن گوش و بینی
سرزنی پرومکس PROMAX 1472AB
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه