سرزنی پرومکس PROMAX 1536AB

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Promax
  • کد محصول:PROMAX 1536AB
  • وضعیت موجودی:ناموجود
گارانتی:
توضیحات
سرزنی پرومکس PROMAX 1536AB
اصلاحی تمیز و دقیق را برای شما آقایان نوید می دهد.این دستگاه به صورت با سیم قابل استفاده می باشد، بنابراین دیگر نیازی به شارژ کردن نیست و می توان همواره با اتصال سیم دستگاه به پریز برق از ماشین اصلاح استفاده نمود. این ماشین اصلاح مجهز به دو تیغه می باشد که یکی به صورت ثابت و دیگری متحرک می باشد. در اثر حرکت تیغه متحرک موها کوتاه می شوند. جنس این تیغه ها استیل ضد زنگ می باشد که بسیار مقاوم بوده و کیفیت بالای تیغه ها عمر طولانی دستگاه را تضمین می کند. مزیت خاص این دستگاه داشتن ویژگی اکیو بلیدAccuBlade می باشد. این ویژگی بر اساس محاسبه دقیق زاویه ها و فاصله دندانه های تیغه، موجب کارائی بسیار بالای تیغه ها در برش می شود.
دکمه روشن/ خاموش دستگاه در سمت چپ بدنه قرار دارد که با قرار دادن آن در وضعیت روشن ماشین اصلاح روشن می شود. با استفاده از اهرم واقع در کنار بدنه می توان فاصله بین تیغه ها را درجه بندی و تنظیم نمود، پس از تنظیم درجه دلخواه با کمک کلید واقع در سمت راست بدنه می توان اهرم را ثابت نمود. پیچ تنظیم قدرت که در واقع جهت تنظیم انتقال نیرو از موتور به تیغه می باشد. این پیچ فقط بایستی توسط مراکز خدمات پرومکس تنظیم شود. این ماشین اصلاح مجهز به شش شانه تنظیم بلندی مو می باشد که امکان تنظیم بلندی مو را فراهم می کند.
مشخصات:
دستگاه حرفه اي پيرايش مو
داراي تيغه اكيوبليد با برشي فوق العاده

 
خریداران محترم میتوانند کد 194 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
سرزنی پرومکس PROMAX 1536AB
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه