سرزنی پرومکس PROMAX 1944AB

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Promax
  • کد محصول:PROMAX 1944AB
  • وضعیت موجودی:ناموجود
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
سرزنی پرومکسPROMAX 1944AB
توضيحات:

جهت پیرایش موهای سر و صورت آقایان طراحی شده است. از ویژگی های ماشین اصلاح پرومکس قابلیت استفاده از آن به صورت با سیم و بدون سیم می باشد. مزیت قابل توجه این دستگاه باتری اضافه ای است که همراه دستگاه ارائه شده است. به این ترتیب می توانید هر دو باتری را شارژ کرده و همواره و بدون وقفه از دستگاه استفاده نمائید. همچنین در صورت خراب شدن باتری اولیه دستگاه به هر دلیل می توان از باتری دوم استفاده نمود. برای استفاده به صورت با سیم می توانید سیم آداپتور را به دستگاه و آداپتور را به برق وصل نمائید. چند دقیقه صبر کنید و سپس از ماشین اصلاح استفاده کنید. برای استفاده از دستگاه به صورت بی سیم دستگاه را ابتدا شارژ نمائید. شارژ اولیه ماشین اصلاح 6 ساعت می باشد. برای شارژهای بعدی 2 ساعت برای شارژ کامل کافی است. شارژ کامل و سپس تخلیه کامل باتری موجب افزایش عمر و افزایش کارایی باتری می شود. هر 5 ماه یکبار نیز 6 ساعت دستگاه را شارژ کنید. برای شارژ کردن سیم آداپتور را به پایه و آداپتور را به برق وصل کنید و دستگاه را روی پایه قرار دهید. در این حالت چراغ روی بدنه ماشین اصلاح روشن می شود که نشان دهنده اتصال دستگاه به برق و شارژ شدن آن می باشد. با شارژ کامل ماشین اصلاح می توانید 55 دقیقه از دستگاه استفاده نمائید. پایه پلاستیکی همراه دستگاه هم به عنوان شارژر عمل می کند و هم می توان از آن به عنوان پایه نگه دارنده ماشین اصلاح جهت استفاده آسانتر از دستگاه استفاده نمود.
این ماشین اصلاح دارای دو تیغه ی فولادی است که مجهز به ویژگی اکیو بلید بوده و با محاسبه دقیق زاویه ها و فاصله های دندانه های تیغه، بهترین نتیجه را در برش مو ارائه می دهند. این تیغه ها دارای قابلیت خود تیز شوندگی در حین کار با ماشین اصلاح می باشند. همچنین با استفاده از روغن داخل ست می توان تیغه ها را هر مدت یک بار روغن کاری کرد. تیغه متحرک ماشین اصلاح در چهار حالت 0.5 میلی متری، 1.2 میلی متری، 1.9 میلی متری و 2.5 میلی متری قابل تنظیم می باشد. ماشین اصلاح پرومکس مجهز به نمایشگر دیجیتال با نمایش درصد شارژ باتری است که در صورت رسیدن شارژ باتری به 20 درصد صفحه قرمز می شود. همراه دستگاه شانه و قیچی مخصوص مرتب کردن و اصلاح مو ارئه شده است.
مشخصات:
دارای تیغه اکیو بلید (Accu-blade)
تکنولوژی اکیو بلید:تیغه فولادی دارای زاویه های خاص جهت برش بهتر,سریعتر و راحت تر (اکیو بلید به معنی تیغه بسیار دقیق می باشد)
قابل استفاده با برق و شارژ
صفحه دیجیتال با نمایش درصد باتری
دارای یک باتری قدرتمند لیتیوم یدک (علاوه بر باتری لیتیوم دستگاه)
در حال کار با ماشین باتری دیگر میتوان بر روی پایه شارژ کرد
دکمه تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 4 سایز
6 شاخه اصلاح پلاستیکی(قابلیت اصلاح در سایزهای مختلف)
سرزنی پرومکس PROMAX 1944AB
 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه