سرزنی پرومکس PROMAX M900

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Promax
  • کد محصول:PROMAX M900
  • وضعیت موجودی:ناموجود
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
سرزنی پرومکس PROMAX M900
توضيحات:
با طراحی ارگونومیک امکان اصلاح و پیرایش موهای سر و صورت را فراهم می کند. طراحی کوچک و جمع و جور بدنه دستگاه آن را مناسب برای حمل در هنگام مسافرت نموده است. هم چنین از این مینی کلیپر می توان جهت اصلاح موی کودکان استفاده نمود. تیغه تمام استیل دستگاه امکان اصلاح بهداشتی موها را فراهم می کند. این تیغه های تیز قادر به اصلاح موهای سر و صورت می باشند. همراه دستگاه روغن جهت روان کاری تیغه ها ارائه شده است که جهت کارکرد بهتر تیغه ها می توان هر چند مدت یک بار تیغه ها را روغن کاری نمود. با استفاده از شانه همراه دستگاه می توان پس از انجام اصلاح تیغه ها را تمیز نمود.
عملکرد ماشین اصلاح پرومکس با باتری قلمی آلکالاین می باشد. با قرارگیری درست باتری در محفظه ، دستگاه آماده استفاده می گردد. دکمه روشن/ خاموش دستگاه بر روی بدنه تعبیه شده است که با قرار دادن آن در وضعیت روشن، ماشین اصلاح روشن می شود. این ماشین اصلاح مجهز به دو شانه 3 و 6 میلی متری می باشد که با استفاده از آن ها می توان بلندی مو را تنظیم نموده و به آن مدل دلخواه را داد.
مشخصات:
حرفه ای
عملکرد با باتری (استفاده از باترد آلکالاین توصیه می شود)
جنس تیغه:فولاد ضد زنگ
بسیار مناسب در آرایشگاه جهت ایجاد خط ریش آنکادر کردن
بسیار سبک و حجم
سرزنی پرومکس PROMAX M900
خریداران محترم میتوانند کد 483را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه