ست غذاخوری کوهنوردی و مسافرتی کمپسور مدل CAMPSOR COOKING SET 421

79,000 تومان 49,900 تومان قیمت بدون مالیات: 49,900 تومان
  • کد محصول:CAMPSOR COOKING SET 421
  • وضعیت موجودی:3
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
ست غذاخوری کوهنوردی و مسافرتی کمپسور مدل CAMPSOR COOKING SET 421

توضیحات:
گرم‌کردن غذا، در کوه‌نوردی به وسایلی نیاز دارد که بسیار سبک و قابل‌حمل باشند تا حجم وسیعی از محفظه‌ی کوله‌پشتی خود را مختص نگهداری آن‌ها نکنید. با استفاده از «کمپسر» مدلCAMSOR-421 می‌توانید ظروف غذای موردنیازتان را به‌راحتی همراه خود حمل کرده و بابت سنگینی آن‌ها هیچ مشکلی نداشته باشید. جنس آلومینیوم سخت "آیوناز" با روکش نچسب در این مدل به شما امکان می‌دهد تا علاوه‌بر اینکه بابت سنگینی ظروف غذای خود مشکلی نداشته باشید، ظرف‌هایتان از دوام بسیار بیشتری برخوردار باشند و در کنار آن، بابت چسبیدن غذا به ته قابلمه یا ماهی‌تابه‌ی خود هم نگران نباشید.همچنین دسته‌ی قابلمه و ماهی‌تابه‌ی ظرف غذای کمپسر مدل CAMSOR-421 فلزی با قسمتی مخصوص نگهداری دست، از جنس پلاستیک نسوز است. ورزش کوه‌نوردی از جمله ورزش‌هایی است که در آن به تجهیزات زیادی نیاز دارید تا مسیر خود را به‌راحتی و با مشکلات بسیار کمتری طی کنید. استفاده از ظرف غذای کمپسر CAMSOR-421، با جنس آلومینیوم سخت و دسته‌های مناسب جهت جابه‌جایی، این امکان را به شما می‌دهد که دیگر بابت سنگینی ظروف غذای خود و جاگیری آن‌ها مشکلی نداشته باشید.
*ست قابلمه و ماهی تابه از جنس آیوناز می باشد یعنی بهتر از تفلون و با کمترین حرارت جوش میاد. قابلیت شستشوی خیلی راحتری هم از تفلون داره و خیلی سبک وزن هست.

مشخصات :
ابعاد قابلمه : 158mm*37mm
ابعاد ماهی تابه : 136mm*68mm
وزن کل : 328گرم
خریداران محترم میتوانند کد 823را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
 

ست غذاخوری کوهنوردی و مسافرتی کمپسور مدل CAMPSOR COOKING SET 421
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه