قهوه ترک مهمت افندی 250 گرمی Mehmet Efendi Turkish Coffee

35,000 تومان 29,000 تومان قیمت بدون مالیات: 29,000 تومان
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:Mehmet Efendi Turkish Coffee
  • وضعیت موجودی:4
گارانتی:
توضیحات
قهوه ترک مهمت افندی 250 گرمی Mehmet Efendi Turkish Coffee
یکی از پیشنهاداتی که معمولا به گردشگران ترکیه می شود ، نوشیدن قهوه ترک به سبک و سیاق اصیل آن در این کشور است . تهیه قهوه به روش ترکها ، عطر و طعم بینظیری دارد و این روش تهیه قهوه ، به قهوه ترک مشهور شده است ، همانطور که میدانید در این روش تهیه قهوه از قهوه بوداده استفاده می شود ، قهوه ای که امروزه به نام قهوه ممد افندی شهرت یافته ، در واقع قهوه بوداده و آسیاب شده می باشد که برای استفاده راحت در دسترس قرار گرفته است . 

در گذشته مردم ترکیه قهوه را که جز جدایی ناپذیر زندگیشان بود ، به صورت خام تهیه می کردند و در منزل ، بوداده و آسیاب می کردند  . در سال 1871ممد افندی که مغازه قهوه فروشی پدر به او به ارث رسیده بود ، تصمیم گرفت مراحل اولیه تهیه قهوه یعنی بودادن و آسیاب کردن را در مغازه خود انجام داده و قهوه آماده را در اختیار مردم قرار دهد . مهارت روز افزون ممد افندی در این کار او را در ترکیه به شهرت رساند . فرزندان ممد افندی بعد از پدر راه او را ادامه داده و اینک این قهوه آماده ترک به شهرت جهانی رسیده و دوستداران قهوه ترک ممد افندی در هرجای دنیای می توانند این قهوه را تهیه کنند .
اگر تور استانبول را انتخاب کرده باشد ، شعبه های قهوه ممد افندی استانبول را در سراسر شهر خواهید دید . یکی از مهم ترین شعبه های آن در بازار مصریها (مسیر چارشی) در نزدیکی امینونو قرار دارد . این فروشگاه یکی از مراکز خرید استانبول است که صف طولانی مردم در انتظار خرید آن توجه شما را بخود جلب می کند . البته وقتی از این مسیر میگذرید بوی دلشنین قهوه شامه شما را نوازش می دهد . در این فروشگاه قهوه ها در بسته بندی های متفاوت مثل بسته بندی های 100 گرمی با طرحهای زیبا ارائه می شود . البته بسته های جعبه فلزی با وزن 250 و 500 گرم هم دارد .
ویژگی :
نوع :
قهوه ترک
برند : MEHMET EFENDI
ترکیبات : پودر قهوه ترک
وزن : 250 گرم فلزی
کشور : ترکیه
تاریخ انقضاء :2019
موارد مصرف : مناسب برای تهیه قهوه ترک

قهوه ترک مهمت افندی 250 گرمی Mehmet Efendi Turkish Coffee

خریداران محترم میتوانند کد 723 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
مقاله نحوه سرو کردن قهوه ترک
برای مشاهده مقاله رو عکس زیر کلیک نمایید :
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه