چاي سبز لاغري رفاه SLIM TEA

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:SLIM TEA
  • وضعیت موجودی:ناموجود
توضیحات
چاي سبز لاغري رفاه SLIM TEA
چای لاغری محصول جديد ازشركت تيمن(چاي رفاه).
 تهیه شده از سر شاخه های 12 نوع گياه.
کاهش 3 الی 7 کيلو گرم وزن در ماه.
دارای معتبرترین مجوز ها از نهادهای بنام غذایی و داروئی.
  چای لاغری سبزرفاه با فرمولاسيون جديد و با طعم ليمو,هل,سیب,....، چاقی شما را در کوتاهترين مدت و بدون هيچ محدوديت غذايی به حد چشمگیری کاهش می دهد .چای لاغری سبزرفاه از جمله نادر ترين وکامل ترين فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام و کاهش دهنده توده چربی در جهان است و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.
کشورهای امريکايی واتحاديه اروپا به رغم تحريم های مورد ادعا ، بدليل اثر بخشی بی نظير چای سبزرفاه عمده ترين مشتريان وخريداران اين محصول ايمن هستند. این چای با کاهش ترشح آنزیم آمیلاز بزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث کاهش شدید میزان جذب مواد قندی غذای مصرفی می شود . با این مکانیسم میزان تجمع مواد قندی در بدن کاهش یافته و بدن جهت جبران ناچار به چربی سوزی می شود . نهایتا واداشتن متابوليسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتيکه در خوابيد چربی خواهيد سوزاند.
سوالات رایج مصرف کنندگان راجب این محصول:
1: آیا این محصول واقعا تا 7 کیلو گرم لاغر مینماید؟
با گذشت 10 سال از تولید محصول با عنایت به رضایت مشتریان گرامی توانسته ایم معتبر ترین مجوز های ایران و دنیا را کسب نماییم.
مجوز وزارت بهداشت
پروانه ساخت از وزارت بهداشت: 11767/47
پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت: 4850
شماره ثبت: 428
کد محصول: 188
گواهینامه ISO9001-2008  و ISO 22000 از شرکت  TUVآلمان
گواهینامه HACCP  در مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت
گواهینامه حلال
اولین دارنده نشان ایمنی و سلامت(سیب سبز)
نشان استاندارد ملی ایران
قابل ذکر است که کسب هر یک از مجوز های فوق نیازمند اثبات اثر بخشی و کارایی محصول و ارائه نتایج تحقیقات میباشد.
ثابت شده است که:
این محصول 3 تا 7 کیلوگرم در ماه لاغری میدهد که این میزان بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد، به طوری که:
افرادی که اضافه وزن بالا دارند، 7 و گاهی تا 8 کیلو گرم در ماه کاهش وزن را مشاهده خواهند کرد.
متوسط کاهش وزن دریافتی از این محصول 5 کیلوگرم در ماه گزارش شده  که بسیار استاندارد میباشد.
و  افرادی که اضافه وزن کم دارند حدود 3 کیلوگرم در ماه کاهش وزن را مشاهده خواهند کرد.
2: میزان لاغری حاصله چقدر است؟
این محصول 3 تا 7 کیلوگرم در ماه لاغری میدهد که این میزان بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد، به طوری که افرادی که اضافه وزن بالا دارند، 7 و گاهی تا 8 کیلو گرم و  افرادی که اضافه وزن کم دارند حدود 3 کیلوگرم در ماه کاهش وزن را مشاهده خواهند کرد.
متوسط کاهش وزن دریافتی از این محصول 5 کیلوگرم در ماه میباشد که بسیار استاندارد میباشد.
3:نحوه و شیوه مصرف چای لاغری سبز رفاه چگونه است؟
نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی (روزانه ۳ تی بگ )۱ عدد از تی بگ ها را در یک فنجان آب جوش انداخته و ۵ دقیقه منتظر بمانید تا عصاره مواد موثر موجود در چای وارد آب جوش شود سپس با یک عدد قند میل نمایید.
جهت گرفتن اثر مطلوب بهتر است با یک قاشق چایخوری تی بگ را در داخل آب جوش فشار دهید تا بهتر مواد موثر خود را در آب پس بدهد.
توصیه ما این است که میان وعده ها را حذف نمایید.
توجه نمایید که نیاز به رژیم غذایی و ورزش همزمان با مصرف این محصول نیست بلکه توصیه میکنیم که رژیم غذایی و فعالیت روزمره خود را تغییر نداده و فقط این محصول را بر اساس روش ذکر شده در بالا به وعده های غذایی اضافه نمایید.
با توجه به اینکه چای لاغری سبز رفاه بهترین نتیجه و اثر را بر روی کاهش بافت چربی شما می گذارد لذا جهت مشاهده عینی اثر این چای حتما قبل از مصرف اندازه بافت دور کمر و مناطق پر چربی خود را با یک متر خیاطی بصورت دقیق اندازه بگیرید و یک ماه بعد پس از پایان مصرف یک بسته چای لاغری سبزرفاه دوباره اندازه گیری را تکرار کرده و اعداد را باهم مقایسه کنید.
لازم نيست از وقت گرانبهايتان هزينه کنيد به آسانی ميتوانيد در حين انجام امورات روزانه خود در پشت ميز کار خود و يا حتی در هنگام استراحت نظام چربی سوزی بدنتان را به ترکيبات کاملا ايمن و اثر بخش چای لاغری سبزرفاه بسپاريد و لحظه به لحظه از توده چربی خود بکاهيد و بر شادابی و جذابيت خود بيافزاييد و از مزايای ويژه آن بهره مند شويد
4: چه مدت باید از این محصول استفاده کرد؟
مدت زمان مصرف بستگی به میزان اضافه وزن شما دارد.
فرض نمایید شما 15 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید. اگر در ماه اول شما 7 کیلوگرم کاهش وزن حاصل کنید باز هم 8 کیلوگرم اضافه وزن دارید. در نتیجه باید برای حذف میزان اضافه وزن باقیمانده دوره درمان ادامه یابد.
در افراد با اضافه وزن کم مصرف 1 بسته کفایت مینماید.
5: ترکیبات این محصول چیست؟
این محصول مخلوط 12 گیاه است که به اختصار تعدادی را ذکر مینماییم:
کاسیا- کاسنی- کامومیلا- چای سبز- شیرین بیان و ..............
چاي سبز لاغري رفاه SLIM TEA
کلمات کلیدی :

    چای,چای سبز,چای لاغری,چای سبز لاغری,خرید چای,خرید چای سبز,خرید چای سبز لاغری,فروش چای سبز لاغری,خرید آنلاین چای سبز لاغری,فروش آنلاین چای سبز لاغری,خرید اینترنتی چای سبز لاغری,فروش اینترنتی چای سبز لاغری,خرید پستی چای سبز لاغری,فروش پستی پای سبز لاغری

 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه