ايزي مكس موپیچ چرخشي ديجيتالي پرومکس Promax 8500ez

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Promax
  • کد محصول:Promax 8500EZ
  • وضعیت موجودی:ناموجود
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
ايزي مكس موپیچ چرخشي ديجيتالي پرومکس Promax 8500EZ
توضيحات:
با توان 45 وات جهت ایجاد فرموهای زیبا بر روی موها طراحی شده است. طراحی ارگونومیک دسته کار کردن با فرمو را آسان نموده است. تکنولوژی سرامیکی به کار رفته در ساختار میله موجب گرم شدن سریع میله ، بازدهی بالا و هم چنین باقی ماندن گرما در میله می گردد. طراحی خلاقانه این فرمو و چرخش اتوماتیک صفحات امکان کار کردن بسیار آسان با دستگاه را فراهم نموده است. بر روی بدنه دو دکمه جهت چرخش صفحات تعبیه شده اند که با فشار دادن آن ها صفحات در جهت راست و چپ چرخش می کنند. با استفاده از دکمه های تنظیم دما می توان دمای مطلوب را از 100 تا 220 درجه سانتی گراد تنظیم نمود. صفحه دیجیتالی دستگاه میزان دمای تنظیم شده را نمایش می دهد. پس از تنظیم صفحات شروع به گرم شدن می کنند تا به دمای تعیین شده برسند. پیشنهاد می شود برای موهای نازک و آسیب دیده از حرارت پائین و برای موهای عادی، رنگ شده و موج دار از حرارت متوسط و برای موهای ضخیم و مجعد از حرارت بالا استفاده نمائید.
فرموی پرومکس مجهز به محافظ حرارتی است. به این ترتیب در صورتی که دستگاه بیش از یک ساعت روشن بماند جهت جلوگیری از آسیب دیدن اتومو، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد. بر روی دسته دستگاه پایه پلاستیکی متصل به بدنه تعبیه شده است که با استفاده از آن می توان مانع از تماس میله با سطح گردید. طول 2.4 متری سیم کار کردن با فرمو را آسان تر نموده و فضای بیشتری را جهت کار با دستگاه در اختیار می گذارد. هم چنین قابلیت چرخش 360 درجه سیم از فرسوده شدن آن در اثر مرور زمان جلوگیری می کند.
نحوه ی کار کردن با فرمو بسیار آسان می باشد. کافی است دو شاخه را به پریز برق متصل نمائید و کلید روشن/ خاموش را 3 ثانیه نگه دارید تا دستگاه روشن شود. حال با توجه به نوع موها می توان دمای مطلوب را با استفاده از دکمه های دما تنظیم نمود. حدود 30 تا 60 ثانیه صبر کنید تا صفحات گرم شوند. حال یک دسته مو را برداید و انتهای آن را داخل فضای بین دو صفحه قرار دهید. سپس بنا به حالت مورد نظر که پیچ به داخل یا پیچ به بیرون باشد یکی از دکمه های چرخش را فشار دهید. در این صورت موها به صورت خودکار دور صفحات گرم پیچیده می شوند. چرخش دستگاه را تا جائی که می خواهید موها حالت بگیرند ادامه دهید. حدود 10 تا 20 ثانیه نگه دارید تا موها حالت بگیرند. سپس دکمه سمت دیگر را فشار دهید تا صفحات برعکس بچرخند و موها باز شوند.
مشخصات:
مدل: 8500ez
شرکت سازنده: پرومکس Promax
ساخت: چین
توان: 45 وات
برق مصرفی: 127-100 ولت- 240-220 ولت-60-50 هرتز
نوع دستگاه : فرموی پیچی
ابعاد: طول30 سانتی متر – قطر میله2 سانتی متر
وزن: 850 گرم
رنگ: بنفش روشن
مدل صفحه: تخت
جنس صفحه: فلزی با روکش سرامیکی
طول سیم: 2.4 متر
محدوده دمای قابل تنظیم : 220-100 درجه سانتی گراد
نوع دکمه تنظیم گرما : آنالوگ
مدت زمان گرم شدن: 30 تا 60 ثانیه
خاموش کن خودکار: دارد
قابلیت بخار دهی: ندارد
مخزن آب: ندارد
قابلیت چرخش 360 درجه سیم: دارد
حلقه آویز: ندارد
صفحه نمایشگر: دارد
لوازم جانبی: ندارد
ايزي مكس موپیچ چرخشي ديجيتالي پرومکس Promax 8500ez
ايزي مكس موپیچ چرخشي ديجيتالي پرومکس Promax 8500EZ
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه