ست جعبه دستمال کاغذی-سطل زباله Trash and Napkin

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:Trash-and-Napkin
  • وضعیت موجودی:ناموجود
توضیحات
ست جعبه دستمال کاغذی-سطل زباله Trash and Napkin
توضیحات:
برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده می‌شود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده می‌شود. برش لیزری توسط استعمال اشعه لیزر از یک خروجی قوی لیزر روی اجسامی که می‌خواهند بریده شوند انجام می‌شود. قسمتی از جسم مورد نظر که بریده می‌شود یا آب می‌شود یا می‌سوزد یا تصعید می‌شود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود. و سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد می‌شود. سهولت در به‌کارگیری، کیفیت و تمیزی(عدم وجود لبه های اضافی در قسمت های برش خورده) محصول نهایی از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برش های مکانیکی و سنتی است. از آنجایی که از ابتدای شروع عملیات برش تا پایان کار، پرتو لیزر به صورت مداوم و یکنواخت عمل برش را انجام می‌دهد، دقت کار افزایش می‌یابد.
ست جعبه دستمال کاغذی-سطل زباله ؛ محصول شرکت نوین لیزر تبریز , با طراحی زیبا نیاز شما را برای تزئین و نظم محیط اتاق یا خانه یا حتی محل کار شما را تامین می کند. فروشگاه اینترنتی نیازکو صنایع دستی را مورد هدف اصلی قرار داده تا کمک های لازم را به این صنعت مظلوم و کم درآمد کرده و موجب رونق این صنعت در کشور عزیزمان ایران بشود.
مشخصات:
ست جعبه دستمال کاغذی-سطل
با برشهای طرح گل و پروانه
دستمال فله یا جعبه واخل جا میشه و درب جعبه کشویی باز و بسته میشه. محکم و با دوام
جنس چوب ۳ میل
سایز: جعبه دستمال کاغذی:25/5×14/5
جعبه سطل زباله:21×21
ارتفاع: جعبه دستمال کاغذی:7
جعبه دستمال کاغذی:25
جنس: چوب جنس چوب ۳ میل
رنگ بندی:
ست جعبه دستمال کاغذی-سطل زباله Trash and Napkin
سفارشات خاص را نیز پذیرا هستیم کافیست با ما در تماس باشید.

خریداران محترم میتوانند کد 519را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه