ظروف سرامیکی آتاسای سری مانولیا ATASAY Ceramic Dishes Manolya Series

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:ATASAY
  • کد محصول:ATASAY Ceramic Dishes Manolya Series
  • وضعیت موجودی:ناموجود
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
ظروف سرامیکی آتاسای سری مانولیا  ATASAY Ceramic Dishes Manolya Series
توضیحات:
در پخت و پز آتاسای را می توان یک تولید کننده با محصولات متنوع و با کیفیت به عنوان یک برند معرفی کرد. - ظروف سرامیکی آتاسای سری مانولیا  -محصولی هست با کیفیت عالی ؛ روکش‌های سرامیکی استفاده شده در این ظروف مقابل فرسایش و خوردگی، خراشیدگی و ساییدگی مقاوم هستند مزیت دیگر استفاده از لایه سرامیک ؛ عدم جذب روغن توسط سطح داخلی و مصرف کمتر روغن هست. سرعت انتقال حرارت ظروف سرامیکی بالا بوده به همین دلیل علاوه بر کف ظروف پخت غذا از طرف دیواره هم انجام میشود همچنین به دلیل داشتن ترکیبات نقره در روکش سرامیکی ، ظروف خاصیت آنتی باکتریال دارند.
تا به حال به جنس ظرفی که در آن غذا می‌پزید توجه کرده‌اید؟ کارشناسان می‌گویند جنس ظرف و روکش آن در پخش گرما و سرعت پخت غذا تاثیر دارد. برخی از ظروف باعث پخت سریع‌تر غذا می‌شوند و در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند...!
ظروف سرامیکی تا دمای 400 درجه سانتی گراد مقاوم بوده و در هنگام آشپزی هیچ دود مسموم کننده ای ایجاد نمی کند. روکش فوق العاده نچسب و نسوز ، هم در داخل و هم در بیرون ظروف از مزیتهای ظروف سرامیکی می باشد. تمیز کردن ظروف سرامیکی به آسانی امکان پذیر است ، تنها کافیست از آب ولرم و کف به همراه اسفنج نرم استفاده گردد. ظروف سرامیکی نسبت به تفلون ماده نچسب بیشتری دارند. ظروف سرامیکی سالمترین ظروف آشپزخانه متناسب با استاندارد جهانی می باشد. با ظروف سرامیکی غذا ترد و خوشمزه و سالم پخت می شود. نام دیگر ظروف سرامیکی ظروف اکولوژیک ( سبز ) می باشد.
ظروف پخت‌وپز مانولیا از ابزارهای اصلی و ضروری‌ آشپزی هستند؛ به همین دلیل باید از محصولاتی استفاده کرد که کیفیت خود را با گذشت زمان نیز حفظ کنند.
سرویس پخت‌وپز مانولیای 12 پارچه ای‌ شامل چهار قابلمه و یک عدد نیم قابلمه و دو تابه است.قابلمه‌ی بزرگ‌تر قطری برابر با 28 سانتی‌متر و ارتفاع 12 سانتی‌متر دارد و سه قابلمه‌ی دیگر به‌ترتیب دارای قطر 24 و ارتفاع 10.5 سانتی‌متر، قطر 20 و ارتفاع 9 سانتی‎‌متر و قطر 18 و ارتفاع 5 سانتی‌متر هستند. همه‌ی قابلمه‌ها در پیرکس و نشکن دارند و دسته‌هایشان از جنس باکالیت بوده که در حرارت غیر مستقیم نسوز می باشند.
مشخصات:
12پارچه
شامل : چهار قابلمه در سایز 18-20-24-28
نیم قابلمه سایز 26
تابه گرد سایز 22
تابه مربع سایز 26
جنس دسته ها : از جنس باکالیت که در حرارت غیر مستقیم نسوز می باشند
گارانتی یکساله شرکت آتاسای
تولید شرکت آتاسای ترکیه
ظروف سرامیکی آتاسای سری مانولیا  ATASAY Ceramic Dishes Manolya Series
خریداران محترم میتوانند کد589 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 

نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه