پک محصولات آشپزخانه 2

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:پک محصولات آشپزخانه 2
  • وضعیت موجودی:ناموجود
گارانتی:
توضیحات

پک محصولات آشپزخانه

توضیحات:

قیچی اسمارت کاتر  CLEVER CUTTER: قیچی آشپزخانه clever cutter ، نسبت به تخت گوشت و چاقوی آشپزخانه بسیار فضای کمتری را اشغال می کند و شما می توانید از آن در کمترین فضای ممکن ، نظیر کشوی کابینت ، نگهداری کنید . مابین ، دستگیره های قیچی ، فنری وجود دارد که هر دو دسته را به یکدیگر متصل نموده و باعث می شود در زمان استفاده از قیچی ، دسته های به سادگی باز و بسته شوند اما این پایان کار نیست ، در قسمت انتهایی دستگیره قیچی ، ضامن قرمز رنگی تعبیه شده که امکان قفل شدن قیچی را فراهم می کند.

کاسه تخمه خوری BOWL DINING SEEDS: کاسه تخمه خوری فانتزی دو طبقه با طراحی بسیار شیک و زیبا خوردن تخمه ، آجیل و . . . را برای شما لذت بخش خواهد کرد ، کاسه تخمه خوری دارای 2 طبقه می باشد که طبقه زیرین محل ریختن پوسته های تخمه بوده و طبقه فوقانی محلی برای قرار دادن تخمه و آجیل می باشد. با خرید کاسه تخمه خوری 2 طبقه دیگر نگران ریختن پوسته های تخمه روی فرش و مبل منزلتان نباشید. طراحی چند منظوره این وسیله به گونه ای است که می توانید برای موارد دیگر نیز مورد استفاده قرار دهید. به طور مثال می توانید از این کاسه به عنوان ظرف میوه خوری نیز استفاده نمایید.

هسته گیر آلبالو نوین: شاید یکی از سخت ترین کارهایی که خانم ها با اون درگیر هستند برای تهیه مربا یا کمپوت محصولات هسته دار بیرون آوردن هسته اونهاست فصل آلبالو و گیلاس هست و هسته گیر آلبالو محصولی کاربردی برای بیرون آوردن هسته آلبالو و گیلاس . هسته گیر نوین محصولیه که به شما این امکان رو می ده تا براحتی در مدت زمان کوتاهی هسته های آلبالو و گیلاس رو جدا کنید و یه مربا یا آلبالو پلو خوشمزه باهاش درست کنید.
خریداران محترم میتوانند کد 585را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه