آبمیوه گیر دستی استیل Steel squeezer

19,000 تومان قیمت بدون مالیات: 19,000 تومان
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:Steel squeezer
  • وضعیت موجودی:موجود در انبار
توضیحات
آبمیوه گیر دستی استیل Steel squeezer
توضیحات:

آب‌میوه‌گیری وسیله‌ای آشنا برای تمام خانم‌هاست که بیشتر به واسطه‌ی دردسرهایش در ذهن می‌ماند. اینکه در هنگام سرماخوردگی برای نوشیدن یک لیوان آب پرتقال یا لیموشیرین مجبور به باز کردن وسیله‌ای بزرگ و پر سروصدا باشیم، ما را از این کار باز می‌دارد. ایجاد سروصدا، سرهم کردن تیغه و سایر قطعات، باز کردن مجدد و شست‌وشوی آن، نتیجه‌ی کار را کمرنگ جلوه می‌دهد؛ اما به‌هرحال فصل پاییز و زمستان و پیشگیری از سرماخوردگی‌های فصلی، نوشیدن آب‌میوه‌ی طبیعی را واجب می‌کند. یک آب‌مرکبات‌گیری کوچک شاید به تمام این معایب پایان دهد؛ وسیله‌ای که علاوه بر نداشتن سروصدا، روش کار بسیار ساده و راحتی دارد.
همان‌گونه که مشاهده می‌کنید، آب‌مرکبات‌گیر دستی وسیله‌ای بسیار ساده است که فضای کمی را اشغال می‌کند. جنس این آب‌میوه‌گیری از استیل ضدزنگ است و امکان شست‌وشوی آن در ماشین ظرف‌شویی وجود دارد. این آب‌میوه‌گیری بسیار سبک بوده و 158 گرم وزن دارد. حال می‌توان یک لیوان آب‌میوه‌ی طبیعی را بدون سروصدا و دیگر دردسرهایش نوشید.
مشخصات:
جنس: استیل
سبک وقابل استفاده راحت
گارانتی: 7 روز
آبمیوه گیر دستی استیل Steel squeezer
خریداران محترم میتوانند کد 440را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
 
 
آبمیوه گیر دستی استیل Steel squeezer
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه