پايه مونوپاد شياومي وايرلس Xiaomi ws-sqb916 Wireless Mobile Phone Monopod

65,000 تومان قیمت بدون مالیات: 65,000 تومان
  • تولید کننده:Xiaomi
  • کد محصول:Xiaomi ws-sqb916 Wireless Mobile Phone Monopod
  • وضعیت موجودی:4
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
پايه مونوپاد شياومي وايرلس Xiaomi ws-sqb916 Wireless Mobile Phone Monopod
توضیحات
کاربرد دوربين جلوي گوشي يا همان دوربين مکالمه تا مدت‌ها فقط به تماس‌هاي تصويري محدود مي‌شد و استفاده از آن‌ها خيلي رايج نبود. پس‌ازاينکه برخي شبکه‌هاي اجتماعي امکان مکالمه تصويري را فراهم کردند، اندکي توجه به دوربين جلو جلب شد اما کيفيت تصويربرداري مدنظر کاربران بود که با سرعت‌پايين اينترنت اغلب، افراد قيد کيفيت بالا را مي‌زدند و به همان دوربين‌هاي معمولي قانع بودند و نيازي به کيفيت بالاتر براي دوربين جلويي نمي‌ديدند. مدت‌ها گذشت تا اينکه واژه‌اي جديد به فرهنگ کاربران تلفن‌هاي همراه و شبکه‌هاي اجتماعي اضافه شد. عکس سلفي. بله گرفتن عکس‌هاي سلفي و اشتراک آن‌ها در شبکه‌هاي اجتماعي بود که توجه کاربران را به دوربين‌هاي جلوي گوشي جلب کرد و کيفيت دوربين جلويي هم جز مشخصاتي شد که هنگام خريد گوشي موردتوجه قرار مي‌گرفت. عکس‌هاي سلفي با گرفتن گوشي در يکدست و چپ و راست کردن دست براي کادربندي بهتر صورت مي‌گيرد. جا نشدن همه افراد در کادر، خيلي نزديک بودن دوربين به‌صورت افراد و ميل به‌عکس گرفتن در کادري بزرگ‌تر و پرسپکتيو بهتر از مسائلي بود که زمينه را براي توليد مونوپاد ها فراهم کرد.مونوپاد يا دسته سلفي، از يک ميله بلند که گيره‌اي براي نگه‌داشتن گوشي در انتهاي آن قرار دارد تشکيل‌شده است و بسته به مدل، امکانات مختلفي ازجمله امکان زوم، ريموت کنترل و غيره دارد.
پايه مونوپاد شياومي داراي حداقل 18 و حداکثر 72 سانتي‌متر طول است. جنس بدنه آن استيل بوده و داراي بند دستي براي نگهداري آن است. قسمت نگهدارنده گوشي موبايل قابليت چرخش تا 270 درجه را دارد. برند شياومي روي بدنه آن حک شده و ترکيب رنگ‌بندي آن جلوه‌اي خاص به اين محصول بخشيده است.
مشخصات:
مناسب براي: اندرویدی نسخه 4.0 و iOS 6.0 به بالا , Touch , Xiaomi 2 Redmi
ساير توضيحات: قابليت شارژ/ متشکل از 6 تکه تلسکوپی / حداکثر طول: 72 سانتی‌متر / حداقل طول: 18 سانتی‌متر / وزن: 150 گرم / جنس: استیل با روکش سیلیکون / حداکثر باز شدن دهانه نگهدارنده گوشی: 8.5 سانتی‌متر / دارای باتری با ظرفیت 55 میلی‌آمپرساعت / قابلیت شارژ از طریق درگاه میکرو یو اس بی / قابلیت چرخش 270 درجه قسمت نگهدارنده گوشی / برای عکاسی می بایست برنامه دوربین توسط خود کاربر فعال شود / دارای بند دستی / قابلیت زوم ندارد / فاقد کابل شارژ /داراي ريموت براي عکاسي
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه