اطلاعیه ضمن تبریک سال نو،خدمت مشتریان گرامی اعلام می داریم که تمامی سفارشات انجام شده از تاریخ 1 الی 7 فروردین، از 8 فروردین ارسال خواهد شد.با تشکر

کفش کلاسیک مردانه ورنی لیزری تبریز TABRIZ SHOES MEN DESIGN VERNI 708

75,000 تومان 32,000 تومان قیمت بدون مالیات: 32,000 تومان
  • تولید کننده:Tabriz Shoes
  • کد محصول:TABRIZ SHOES MEN DESIGN VERNI 708
  • وضعیت موجودی:8
سایز:
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
کفش کلاسیک مردانه ورنی لیزری تبریز TABRIZ SHOES MEN DESIGN VERNI 708
توضیحات:
کفش ورنی با نوع جنس براق خود به استایل افراد وقار خاصی می بخشد که باعث شیک نشان دادن نوع پوشش شما در مجالس خواهد بود .سبک، ارزش، رنگ و شرایط کفش می تواند تصویری از احساسات، ویژگی های سیاسی و فردی را منتقل کند. کفش ها سرنخ های غیر کلامی به شخصیت فرد هستند و پیام های نمادینی را منتقل می کنند. کفش ها دارای تنوع جنس،کارکرد، ظاهر و مارک های مختلفی هستند. کفش کلاسیک ورنی تبریز مدل 708 با رویه ورنی با طرح چرم زیبایی جلوه بخشی دارد زیره ی این کفش از مواد پی یو ساخته شده و نرم و راحت هست. کفی استفاده شده از جنس اشتربل می باشد . این کفش در سایزهای 40 الی 44 و در رنگ مشکی براق تولید و روانه بازار شده است.

ویژگی :
رویه ورنی طرح چرم
آستری طرح چرم
کفی اشتربل
زیره از مواد پی یو P.U
تولید کننده : تولیدی کفش تبریز
نام مدل : ورنی 708
رنگ بندی : مشکی
سایز : 40 تا 44
رویه : ورنی طرح چرم
کفی : اشتربل
زیره : پی یو PU سبک و مقاوم 
کفش کلاسیک مردانه ورنی تبریز TABRIZ SHOES MEN DESIGN VERNI 708
 
مشتریان گرامی میتوانند برای محاسبه اندازه پا به دو روش زیر اقدام نمایند :
روش اول محاسبه سایز پا 
A)
  طول پای خود را از قسمت تهتانی تا نوک انگشت شصت پا اندازه بگیرید .مثلا طول پا 27 سانتی متر 
B) حال عدد بدست آمده را در فرمول زیر جاگذاری نمایید 
به عدد بدست آمده 2 واحد اضافه نموده (27+2=29) و عدد حاصل را در 3 ضرب کنید (29*3=87) حال مقدار جواب را بر دو تقسیم نمایید (87/2=43.5)
 
During the soles of the feet+2 * 3 / 2 = Foot size
 
C) سایز پای شما 43.5 است که پیشنهاد میشود کفش شماره 44 را انتخاب کنید.
D) البته بسته به نوع کفش و نوع پنجه پای شما ممکن است این تخمین با کمی خطا مواجه شود. برای انتخاب دقیقتر سایز ، به سایز کنونی کفش خود و به نوع اسپرت یا کلاسیک بودن کفش توجه داشته باشید.
E) معمولا کفش اسپرت یک سایز بزرگتر از سایز کفش کلاسیک مناسب پای شما خواهد بود. مثلا اگر کفش کلاسیک را 42 می پوشید، به احتمال زیاد کفش اسپرت مناسب برای شما 43 خواهد بود.
روش دوم محاسبه سایز پا :

اندازه گیری صحیح طول پا
یک خط کش را روی یک سطح صاف قرار داده و در حالی که روی آن قرار گرفته اید یک صفحه یا خودکاری را نیز در انتهای پای خود قرار دهید تا درصد خطا کمتر شود و از همان صفحه یا خودکار تا نوک انگشت شصت پایتان را برحسب سانتی متر اندازه گیری کنید و یادداشت نمایید. همین مراحل را برای پای دیگر نیز انجام دهید. میانگین اندازه پاها را محاسبه کرده و با توجه به جدول زیر ببنید به کدام عدد نزدیکتر است. به هر عددی نزدیکتر بود سایز متناظر زیر آن عدد سایز پای شماست.
 مثلا اگر طول پای راست شما 26 سانتی متر و طول پای چپ شما 25 سانتی متر باشد ، میانگین 25.5 خواهد شد که سایز کفش متناظر آن 41 است.
خریداران محترم میتوانند کد 814 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 


 
ویژگی ها
کفش
کد کفش 708
مدل کفش ورنی
جنسیت مردانه
وزن 666 گرم
رنگ مشکی
سایز 40-41-42-43-44
رویه ورنی طرح چرم
کفی اشتربل
زیره پی یو PU سبک و مقاوم
نوع کفش کشی
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه