کفش چرم دست دوز بچه گانه راحتی آرتین سی سی تبریز SISI SHOES TABRIZ ARTIN 71002525

124,000 تومان قیمت بدون مالیات: 124,000 تومان
  • تولید کننده:Sisi Shoes Tabriz
  • کد محصول:SISI SHOES TABRIZ ARTIN 71002525
  • وضعیت موجودی:12
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
کفش چرم دست دوز بچه گانه راحتی آرتین سی سی تبریز  SISI SHOES TABRIZ ARTIN 71002525
توضیحات:
کفش چرم دست دوز بچه گانه سی سی مدل 71002525 طبی بوده و راحتی خاصی دارد آستری این کفش از چرم گاوی اعلا تهیه شده کفی داخلی این محصول دارای لاتکس ضخیم آلمانی که این کفی راحتی بی نظیری را به شما اهدا می کند زیره این کفش از جنس کائوچوک استکه این ویژگی هم باعث دفع می شود.
کفش سی سی قدیمی ترین تولید کننده کفش تبریز ، هم فرهنگ و هم شخصیت فردی را اساس کار خود در طراحی کفش کرده و محصولاتی را تولید نموده که به طور خلاصه می توانیم بگوییم بهترین از نوع خود بوده و هست. کفش طبی سی سی تبریز در سایزهای 31 الی 36 و در رنگ های مشکی , عسلی, بنفش و سرمه ای به بازار عرضه شده است.
 
امروز عمری به درازای بیش از نیم قرن از آغاز فعالیت کفش سی سی در صنعت کفش دستدوز تبریز می گذرد. عمری که حاصل آن نه فقط تولید صدها طرح اصیل ایرانی و نه فقط تربیت ده ها شاگرد و استاد، بلکه برپا نگه داشتن صنعتی به نام کفش دستدوز تبریز است.کفش سی سی فعالیت مستقل خود را در سال ۱۳۳۸ در شهر تبریز، آغاز کرد و نام سی سی را برای تولیدات خود انتخاب نمود.
استفاده از طرح های اصیل ایرانی در تولید کفش ها، کیفیت بالا در دوخت و استفاده از چرم ۱۰۰٪ طبیعی در تمام تولید کفش سی سی، از مهمترین عواملی هستند که باعث گشته اند همچنان تولیدات سی سی  انتخاب اصلی کسانی باشند که اصالت و کیفیت همچنان معیارهای انتخاب هستند.

ويژگي :
رويه از چرم گاوی
آستری از چرم بزی
کفي داخلی طبی
زيره پولی اورتان
توليد کننده : توليدي کفش سی سی تبریز
نام مدل : راحتی 71002525
رنگ بندي : مشکي
سايز : 31 الی 35
رويه : چرم گاوی
کفي : طبی
زيره : پولی اورتان
نوع دوخت:کارگاه سی سی دست دوز
کفش چرم دست دوز بچه گانه راحتی آرتین سی سی تبریز  SISI SHOES TABRIZ ARTIN 71002525


 
 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه