کفش چرم دست دوز مردانه طبی سی سی تبریز SISI SHOES TEBBI TABRIZ 116

269,000 تومان قیمت بدون مالیات: 269,000 تومان
  • تولید کننده:Sisi Shoes Tabriz
  • کد محصول:SISI SHOES TEBBI TABRIZ 116
  • وضعیت موجودی:8
سایز:
رنگ:
گارانتی:
توضیحات
کفش چرم دست دوز مردانه طبی سی سی تبریز  SISI SHOES TEBBI TABRIZ 116
توضیحات:
تیپ و شخصیت دو رکن اساسی جذابیت یا همون کاریزمای یک انسان هست. انتخاب هر فردی برای پوشش خود کاریست که به شخصیت فرد نیز برمی گردد. از این رو ما در جوامع و فرهنگ های مختلفی زندگی می کنیم که این ها هم بر شکل گیری شخصیت و پوششمان تاثیر می گذارد.
کفش سی سی قدیمی ترین تولید کننده کفش تبریز ، هم فرهنگ و هم شخصیت فردی را اساس کار خود در طراحی کفش کرده و محصولاتی را تولید نموده که به طور خلاصه می توانیم بگوییم بهترین از نوع خود بوده و هست کفش دست دوز طبی سی سی تبریز با رویه چرم گاوی که از بهترین چرم های تولید شده در تبریز هست استفاده نموده، این کفش همچنین با آستری از چرم بزی و کفی طبی و چرمی با نام انگلیسی ارتوپتیک که قابلیت ارتجاعی دائمی و عرق پا را نیز جذب می کند؛ همچنین این کفی قابلیت پرکننده گودی پا برای جلوگیری از کمر درد را نیز دارد. زیره این کفش هم قابلیت خوبی در برابر سرخوردن دارد و طوری طراحی شده که در سطوح صاف از سرخوردن جلوگیری می کند. کفش طبی سی سی تبریز در سایزهای 40 الی 44 و در رنگ های مشکی و قهوه ای به بازار عرضه شده است.
 
امروز عمری به درازای بیش از نیم قرن از آغاز فعالیت کفش سی سی در صنعت کفش دستدوز تبریز می گذرد. عمری که حاصل آن نه فقط تولید صدها طرح اصیل ایرانی و نه فقط تربیت ده ها شاگرد و استاد، بلکه برپا نگه داشتن صنعتی به نام کفش دستدوز تبریز است.کفش سی سی فعالیت مستقل خود را در سال ۱۳۳۸ در شهر تبریز، آغاز کرد و نام سی سی را برای تولیدات خود انتخاب نمود.
استفاده از طرح های اصیل ایرانی در تولید کفش ها، کیفیت بالا در دوخت و استفاده از چرم ۱۰۰٪ طبیعی در تمام تولید کفش سی سی، از مهمترین عواملی هستند که باعث گشته اند همچنان تولیدات سی سی  انتخاب اصلی کسانی باشند که اصالت و کیفیت همچنان معیارهای انتخاب هستند.

ويژگي :
رويه از چرم گاوی
آستري از چرم بزی
کفي چرم ارتوپتیک
زيره رابر
توليد کننده : توليدي کفش سی سی تبریز
نام مدل : طبی 116
رنگ بندي : مشکي و قهوه ای
سايز : 40 الی 44
رويه : چرم گاوی
کفي : داخل طبی چرم ارتوپتیک
قابلیت ارتجاعی دائمی دارد
عرق پا را جذب می کند
پرکننده گودی پا، جلوگیری از کمر  درد
زيره : رابر
نوع دوخت:کارگاه سی سی دست دوز
کفش چرم دست دوز مردانه طبی سی سی تبریز  SISI SHOES TEBBI TABRIZ 116
 
خریداران محترم میتوانند کد 821 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
ویژگی ها
کفش
مدل کفش طبی 116
جنسیت مردانه
وزن
رنگ مشکی -قهوه ای
سایز 40-41-42-43-44
رویه چرم گاوی
کفی داخل طبی چرم ارتوپتیک قابلیت ارتجاعی دائمی دارد عرق پا را جذب می کند پرکننده گودی پا، جلوگیری از کمر درد
زیره رابر
نوع کفش کشی
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه