اطلاعیه ضمن تبریک سال نو،خدمت مشتریان گرامی اعلام می داریم که تمامی سفارشات انجام شده از تاریخ 1 الی 7 فروردین، از 8 فروردین ارسال خواهد شد.با تشکر

اسباب بازی برج هیجان جنگا 48 تکه Jenga Folds High Wood Toy

25,000 تومان قیمت بدون مالیات: 25,000 تومان
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:Jenga Folds High Wood Toy
  • وضعیت موجودی:8
گارانتی:
توضیحات
اسباب بازی برج هیجان جنگا 48 تکه Jenga Folds High Wood Toy
توضیحات:

بازی برج هیجان، در چند شکل مختلف و چند نام در بازار موجود است نامها : برج هیجان ، جینگا ، ویستروی. مدل های متفاوت این بازی : با مهره های رنگی و تاس، مهره سفید عدد دار و تاس و مهره های فومی می باشد.
تکیه ی اصلی این بازی بر اساس تمرکز، هوش و قدرت محاسبه بر اساس مشاهدات می باشد و بطور کلی به دو روش متنوع قابل انجام می باشد. بازی برج هیجان، دو نفره بوده و به دو صورت قابل اجرا است.
روش اول بازی : هر یک از بازیکنان به صورت دلخواه یکی از مهره ها را انتخاب و با یک دست آن مهره را از جای خود خارج کرده و بر روی برج قرار می دهد این کار به صورت نوبتی ادامه پیدا می کند ، کسی که باعث ریزش برج شود بازنده بازی است.
روش دوم بازی : این روش بازی مقداری سخت تر بوده و عامل شانس دخالت بیشتری در آن دارد، بطوری که در این روش انتخاب مهره با استفاده از تاس صورت می گیرد . تاس عدد دار : جمع اعداد تاس انداخته شده همان مهره ای می شود که باید خارج شود و در تاس رنگی همان رنگی تاس انداخته شده مهره ای است که باید از جای خود خارج و بر روی برج قرار گیرد . تا کسی که باعث ریزش برج می شود بازنده بازی است. امیدواریم از این بازی زیبا نهایت لذت را ببرید.
ویژگی:
جنسیت : دخترانه - پسرانه - مشترکگروه
سنی : کودک 6 تا 10 سال - نوجوان 10 سال تا 14 سال - جوان 14 سال به بالا
نوع اسباب بازی : لگو پازل و ساختنی - کاردستی - فکری
رند : برندهای دیگر
سایز بسته بندی: 27 * 8 سانتی متر
وزن: 941 گرم
جنس: چوبی
ویژگی ها: ساخته شده از مواد اولیه مرغوب
نیازمند دقت، هوش و تفکر زیاد
تعداد بازیکن : 4-2 نفر
خریداران محترم میتوانند کد 982را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 


 

  
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه