اطلاعیه ضمن تبریک سال نو،خدمت مشتریان گرامی اعلام می داریم که تمامی سفارشات انجام شده از تاریخ 1 الی 7 فروردین، از 8 فروردین ارسال خواهد شد.با تشکر

تلسکوپ آموزشی TELESCOPE F60050

165,000 تومان قیمت بدون مالیات: 165,000 تومان
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:TELESCOPE F60050
  • وضعیت موجودی:2
توضیحات
تلسکوپ آموزشی TELESCOPE F60050
توضیحات:
چرا به فرزندان خود تلسکوپ هديه دهيم؟
امروزه روانشناسان معتقدند براي رسيدن به مراحل بالاتر رشد فکري و رواني بايد پايه هاي اوليه رشد را جدي گرفت و اگر چنانچه اولين مراحل رشد به خوبي طي نشود در مراحل بعدي کودک دچار اختلال خواهد شد.
در عصر حاضر بازيهاي کامپيوتري مي تواند براي ذهن کودکان مخرب باشد اين که کودک مي تواند با تبلت و موبايل بازي کند خوشحال نباشيم چون نشان از هوش او نيست. با هديه دادن يک وسيله آموزشي مانند تلسکوپ زمينه مشاهده و تجربه رمز و راز طبيعت و تشويق به يادگيري مي توان کودک را در مسير رشد فکري و علاقه به مسايل علمي ونجوم سوق داد. کودکان گل هاي بوستان ما و آينده سازان کشورند. ملتي در آينده موفق، سربلند و پيروز خواهد بود که به نيازهاي جسمي و رواني کودکان خود توجه بيشتري داشته باشد.
نيلوشاپ بزرگترين وارد کننده  تلسکوپ در ايران مفتخر است چند مدل با کيفيت، با  کاربردترين و پر فروش ترين نوع شکستي و بازتابي را با مناسب ترين قيمت به صورت کلي و جزيي در اختيار علاقه مندان به علم و دانش قرار دهد که شما عزيزان بين انتخاب مدل هاي مختلف سر در گم نشويد. علت ارزاني محصولات نسبت به بازار واردات عمده مي باشد.
مشخصات:
تلسکوپ جديد و با کيفيت مديک طرح آلمان به همراه سه پايه محکم آلومينيومي
ساختار اپتيکي: گاليله اي (انکساري ، شکستي)
فاصله کانوني : 600 ميليمتر
بزرگنمايي : 300
قطر عدسي شيئي : 50 ميليمتر
قطر عدسي چشمي : 4-6-12
بارلو:  3X
هدف ياب : دارد
داراي چشمي : 150X-100X-50X
کيف حمل : ندارد
لوازم جانبي : آيينه منشوري ، دوربين يابنده ، عدسي همسو کننده ، سه پايه آلومينيومي
ابعاد بسته : 10*25*45 سانتيمتر
وزن بسته : 6.5 کيلوگرم

 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه