ست اصلاح ژیلت بارسلونا Gillette FC Barcelona Mach 3 Turbo Gift Pack

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Gillette
  • کد محصول:Gillette FC Barcelona Mach 3 Turbo Gift Pack
  • وضعیت موجودی:ناموجود
گارانتی:
توضیحات
ست اصلاح ژیلت بارسلونا Gillette FC Barcelona Mach 3 Turbo Gift Pack
توضیحات
ژیلت یک برند آمریکایی است که در سال 1904 توسط کینگ سی ژیلت تاسیس شد و هم اکنون یکی از برندهای تحت مالکیت شرکت پروکتر اند گمبل محسوب میشود. ژیلت هم اکنون هم برای آقایان و خانم ها محصولات بهداشت شخصی تولید می کند که محصولات زنانه آن با نام ونوس تولید می شود. با خرید یکبار خودتراش می توان سری و یدک های آن را به طور جداگانه تهیه کرد و پس از یکبار استفاده نسبت به تعویض سری اقدام نمود. یدک خود تراش مچ 3 توربوی ژیلت دارای 3 تیغه از جنس استیل ضد زنگ است که به اصلاح راحت تر آقایان کمک می کند. این یدک بعد از قرار گرفتن بر روی دسته ی خود در تمام زوایای صورت به راحتی حرکت می کند و به دلیل داشتن نوار ژلی هنگام استفاده بر روی صورت مانند صابون عمل کرده و سطح پوست را لیز می کند تا اصلاح راحت تری انجام شود. در بسته بندی این کالا 5 تیغ یدک وجود دارد.
این محصول دارای ژل نیز میباشد ژل و فوم باعث تفاوت در یک اصلاح خوب و صاف یا یک اصلاح نادرست می شود.اصلاح نادرست می تواند پوست صورت را قرمز یا باعث تحریک و یا بریدگی گردد.بهترین انتخاب برای یک اصلاح ایده آل انتخاب ژل ژیلت یا فوم ژیلت می باشد. فوم ژیلت حاوی حباب های کوچکی در مایع است که به نرم شدن ریش قبل از استفاده از تیغ  کمک می کند.از طرف دیگر ژل اصلاح ژیلت حاوی مواد نرم کننده ژلی می باشد.برخلاف ژل اصلاح ژیلت،فوم اصلاح پر از کف می باشد که این یکی دیگر از تفاوت های ژل و فوم می باشد که می توان از مقدار کمتری فوم نسبت به ژل در اصلاح استفاده کرد.


ویژگی ها
تیغ های براق با لبه های برش بسیارقوی حتی برای اصلاح دوباره
فوم حاوی هیدراتهای مرطوب و نرم کننده برای داشتن پوست صاف و اصلاح ملایم
شامل میکرو محافظ انعطاف پذیر
یدک اضافی برای بسته
مشخصات
نام محصول : ست دستگاه مچ تری توربو
تعداد یدک : 5 یدک اضافه
فوم : فوم اصلاح مچ تری ۷۵میل
طرح : طرح بارسلونا
سایر : کیف شخصی اصلاح

محتویات بسته : دستگاه MACH3TURBO+پنج یدک +ژل اصلاح ۷۵میل+کیف اصلاح بارسا

ساخت کشور آلمان
MADE IN GERMANY


خریداران محترم میتوانند کد 918 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند 
 

نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه