کیف كوله پشتي مدرسه اسنوپی School Bag SNOOPY 32502

ناموجود قیمت بدون مالیات: ناموجود
  • تولید کننده:Nyazco
  • کد محصول:School Bag SNOOPY 32502
  • وضعیت موجودی:ناموجود
توضیحات
کیف كوله پشتي مدرسه اسنوپی School Bag SNOOPY 32502
توضیحات:

اسنوپی سگ چارلی براون درداستان مصور سندیکایی دار و دستهُ مسخره ها(The Peanuts gang)است. شخصیت چارلی براون در دوم اکتبر ۱۹۵۰ توسط چارلز ام شولتز چارلز شولتس خلق شد و اسنوپی در دوم تا چهارم اکتبر همان سال همراه با صاحبش متولد شد.
اسنوپی سگ داستان مصور و عامه پسند شولتز شخصیتی بدون تزویر و منصف دارد. در آغاز کار، این شخصیت، دهم نوامبر نامیده می‌شد، بعد اسنیفی (sniffy) نام گرفت و در آخر اسنوپی (snoopy) نامیده شد. اسنوپی در زبان نروژی به معنی نهایت احساسی گرفته شده از عبارت اسنوپا است.
در سال ۱۹۵۱ این شخصیت دنباله روی چارلی براون پسر بچه داستان که تصویری از خود-پرترهٔ طراح است، است ولی گاه به نظر می‌رسد زندگی خودش را دارد و سرگرم کارهای خودش است.
شخصیتی مشابه اسنوپی در کمدی‌های (دار و دستهٔ جنایتکار ما) نیز دیده شده است. دار و دستهٔ جنایتکار ما سری آمریکایی فیلم کمدی کوتاه است که داستان‌هایی از گروهی کودک فقیر و همسایه را به نمایش می‌گذارد.
اسنوپی تا دو سال شخصیتی صامت بود ولی در ۲۷ ماه می سال ۱۹۵۲ در تصویر سازی داستان، بالونی برای حرف‌هایش در نظر گرفته شد که حرف‌های اولیه اش بیشتر در مورد غذا به صورت عبارات حکمت آمیز بود ولی در ادامه فصیح تر شد و به سگی معمولی تبدیل شد.
در این داستان مصور شخصیتی به نام ووداستاک(Woodstock)وجود دارد که بعد از اسنوپی دومین شخصیت غیرانسانی در این داستان است.
ووداستاک دوست صمیمی و همیشه همراه اسنوپی است. ووداستاک پرنده‌ای است که در دهه ۶۰ به این داستان اضافه شد و به نظر می‌رسد پیرو اسنوپی است. تا ۲۲ ژوئن ۱۹۷۰ این پرنده هیچ نامی نداشت ولی شولتز طی مصاحبه‌ای در ۱۹۷۰ نام این پرنده را وود استاک برگرفته از لوگوی فستیوال راک اعلام کرد.
ووداستاک پرنده‌ای چوب نشین است. لوگوی فستیوال راک این پرنده را نشسته بر گیتار نشان می‌دهد. ووداستاک نام نمایشگاه هنر و موسیقی نیز هست.
مشخصات:
تولید کننده:
کشور ترکیه
نوع پارچه:برزنت
ابعاد: 29x35x15 cm
کیف کوله پشتی اسنوپی جادار و متوسط
کیف كوله پشتي مدرسه اسنوپی School Bag SNOOPY 32502
کیف كوله پشتي مدرسه اسنوپی School Bag SNOOPY 32502
 

 
نوشتن نظر در مورد این محصول
  1. بد
  2. خوب
ادامه