کیبورد‌های فارسی برای آیفون

نویسنده: nyazco-com دسته بندی: اخبار نیازکو تاریخ ایجاد: 2017-03-07 تعداد بازدید: 358 نظرات: 0
کیبورد‌های فارسی برای آیفون
یکی از مهم‌ترین مشکلات استفاده از آیفون استفاده از کیبورد است به‌صورت پیش‌فرض IOS کیبورد فارسی را پشتیبانی نمی‌کند و کاربران ایرانی برای استفاده از کیبورد فارسی باید زبان دوم تلفن همراه خود را عربی انتخاب کنند، اما بااین‌وجود برخی از شرکت‌های ایرانی نرم‌افزارهای فارسی‌ساز IOS را طراحی کردند که می‌توان از آنها نیز استفاده کرد.
نرم‌افزار مداد
نرم‌افزار فارسی‌ساز مداد تمامی حروف فارسی را پشتیبانی می‌کند اما مهم‌ترین نقص آن نداشتن ویرایشگر است، زمان تایپ با تلفن همراه ویرایشگر می‌تواند به کاربر کمک کند تا سریع‌تر مطلب خود را وارد کند، ویژگی بعدی نرم‌افزار مداد رایگان بودن آن است.

نرم‌افزار swiftkey
 این نرم افزار یکی از کامل‌ترین کیبورد های فارسی برای آیفون است  که با داشتن ویرایشگر و همچنین قیمت رایگان می‌تواند به شما در تایپ سریع کمک کند.

نرم‌افزار کیبورد GO Keyboard
این نرم‌افزار رایگان است و زبان فارسی را نیز پشتیبانی می‌کند،  امکان انتخاب تم، فونت‌های متنوع، یادگیری هوشمندانه کلمات برای ویرایش آنها و دسترسی به هزار استیکر مختلف از ویژگی‌های این کیبورد است.

نرم‌افزار فارس تپ
این نرم‌افزار کمتر از 1 دلار قیمت دارد یعنی برای نصب آن باید حتماً گیفت کارت خریداری کنید اما باوجود دارد ویرایشگر تایپ همزمان با دو دست، ویرایشگر متن و از همه مهم‌تر پشتیبانی از بیش از 18 فونت‌ فارسی ارزش خرید را دارد.
فارس تپ از ایموجی ها هم پشتیبانی می‌کند.

سیب بورد
این نرم‌افزار 1.99 دلار قیمت دارد، تفاوت اصلی این نرم‌افزار با سایر کیبورد ها امکان دو بخش شدن است که می‌تواند در تایپ دو دستی کمک بسیاری کند،  سیب بورد مطابق استانداردهای IOS  طراحی‌شده است.
3

نرم‌افزار gboard
این نرم‌افزار توسط شرکت گوگل طراحی‌شده است  اما هنوز فارسی را پشتیبانی نمی‌کند ولی در مورد زبان انگلیسی یکی از بهترین پیشنهادهاست.
هنگام استفاده از این نرم‌افزار به‌راحتی می‌توانید به محیط جویشگر گوگل هم دسترسی داشته باشید که می‌تواند این موضوع به شما کمک کند از نرم افزار مختلف خارج نشوید و همزمان سرچ کنید.
Gboard  به‌زودی از فارسی هم پشتیبانی می‌کند .

برای دانلود می توانید در آیتیونز جستجو کنید.
 
نیازکو >> خریدی آسان , تجربه ای لذت بخش
 

مشابه در دسته بندی

نوشتن نظر