گلکسی S8 دوباره سامسونگ را مجبور به ارایه یک بروزرسانی فوری کرد!

نویسنده: mr.amir دسته بندی: اخبار نیازکو تاریخ ایجاد: 2017-04-30 تعداد بازدید: 367 نظرات: 0
این کمپانی چند روزی است که فروش پرچمداران مذکور را شروع کرده و با استقبال گسترده طرفداران محصولات خود روبرو شده است اما به نظر می‌رسد با رسیدن این گوشی‌های هوشمند به دست خریداران مشکلات و باگ‌های آن در حال بروز و دیده شدن هستند.

مدتی پیش یک مشکل در بخش صفحه نمایش این دو اسمارت فون گزارش شد که منجر به قرمز شدن نمایشگر این محصولات پر فروش می‌شد؛ سامسونگ نیز در آخر تصمیم گرفت یک بروزرسانی برای رفع این باگ ارایه دهد.
با نیازکو همراه باشید.
حال مشکل آزاردهنده دیگری در گلکسی اس ۸ مشاهده شده که باز هم سامسونگ را مجبور به واکنش نشان دادن کرده است. موضوع از جایی شروع شد که صاحبان آمریکایی و کانادایی این اسمارت فون کهکشانی هر 30 ثانیه خطایی با عنوان “سرویس DQA متوقف شده است” در هنگام اتصال به شبکه وای فای روبرو می‌شدند. کاربران برای رفع موقتی این باگ مجبور بودند از راه حل‌های موقتی مختلفی استفاده کنند که ساده ترین و کم خرج ترین آن‌ها غیر فعال کردن وای فای بود اما نمی‌توانست به طور دائمی مشکل را حل کند.

خوشبختانه، این کمپانی کره‌ای یک بروزرسانی نرم افزاری کوچک و فوری با حجمی در حدود 1 مگابایت را در تاریخ ۲۴ آوریل برای رفع خطای سرویس DQA منتشر کرد تا با انتقاد کاربران روبرو نشود و بتواند از گسترش نارضایتی‌ها جلوگیری کند.
اگر شما هم یکی از دارندگان گلکسی S8 و گلکسی +S8 هستید برای جلوگیری از مشکلات احتمالی بروز رسانی‌های ارایه شده را دریافت نمایید.

نیازکو یک فروشگاه در کل کشور

مشابه در دسته بندی

نوشتن نظر