سایت تبریز : فروشگاه اینترنتی نیازکو

نویسنده: nyazco-com دسته بندی: اخبار نیازکو تاریخ ایجاد: 2017-05-09 تعداد بازدید: 10767 نظرات: 2
سایت تبریز
سایت تبریز : فروشگاه اینترنتی نیازکو
سایت تبریز کجاست؟
آیا سایت تبریز را می شناسید؟
بهترین سایت اینترنتی تبریز را بشناسیم 
معرفی سایت تبریز
معرفی فروشگاه اینترنتی تبریز
معرفی بهترین سایت فروشگاهی تبریز
سایت فروشگاهی تبریز را بهتر بشناسیم 
سایت تبریز
حس خوب خرید با یک کلیک
نیازکو:سایت اینترنتی تبریز
 
این روزها هرجا را که نظری کنی هایپرمارکت ها فرا گرفته است. محل تجمیع تمام نیازمندی های یک فرد. بگذریم از نگاه تجاری و ارجحیت آن بر تولید که خروجی اش در حاشیه قرارگرفتن تولید ملی است. اما چرا این همه هایپر مارکت و این همه روش ابداعی برای فروش در آنها. پاسخ نیاز است. نیازها ایجاب می کند که شهروندان بتوانند در کمترین زمان و در نزدیکترین جا نیازهای خود را در قالب مایحتاج خانوار تامین کنند. زندگی ماشینی این روزها فرصت را از مردم گرفته وآنها دوست دارند و یا به نوعی مجبورند زمان کمتری را که دارند به بهترین شکل بهره برداری کنند، انبوه مایحتاج در یک مکان.
با همه گیر شدن فناوری اینترنت و افزایش ضریب نفوذ آن در دنیا و همچنین در ایران،خریدهای مردم نیز شکل دیگری به خود گرفته و هایپرمارکت های مجازی جای نوع فیزیکی آنها را گرفته اند. نیازهای مبتنی بر زمان کمتر ایجاب می کند که مردم وقت کمتری صرف کنند. تحویل درب منزل کم کم جای حضور فیزیکی را خواهد گرفت. کافی است کلیکی در فضای مجازی داشته باشیم از پرداخت الکترونیکی بهره بگیریم و آنچه نیاز داریم را با فاصله کمی در منزل خود تحویل بگیریم.
آدم ها به فول پیر بوردیو در کتاب "تمایز" به هر قیمتی و به هر وسیله ای به دنبال آن هستند که از سلایق اجتماعی، هنری و... خود استفاده کنند تا از یکدیگر"متمایز" شوند و "شخصیت" خود را بیابند. به همین دلیل است که به دنبال راه های جدید و متمایز می گردند.
این چند رقم را با هم مرور کنیم:
هر ثانیه چهارنفر، هر روز 380 هزار و عرسال 139 میلیون نوزاد در جهان متولد می شوند(آمار2014) و شمار کل انسان هایی که در طول حیات کره زمین روی آن زندگی کرده اند چیزی حدود 80 میلیارد تفر برآورد شده است. در این جا یک نکته بسبار مهم وجود دارد؛ نه در آن میلیاردها انسان که به جهان آمده و از آن رفته اند و نه این میلیون ها نفری که هر سال و صدها هزار نفری که هر روز به جهان وارد می شوند، هرگز  یک اثر انگشت با اثر دیگری یکی نیست! راز این امر را چطور میتوان درک کرد؟ شاید بسیار مشکل باشد، اما مهمترین فرضیه این است که ساز و کار اصلی حیات براساس تفاوت است؛ انسان ها از یکدیگر متفاوت می شوند تا هویت داشته باشند و از این طریق بتوانند با یکدیگر پیوند بخورند، یا از یکدیگر جدا شوند؛ یعنی با یکدیگر مبادله کنند.
با چنین رویکرد تفاوت گرایی است که "برند" مفهوم پیدا میکند و افراد به سمت برند سازی و توسعه کسب و کار خود حرکت میکنند. تمام تلاش خالق برند آن است که جهان ارزشی خود را تبلیغ و ترویج کند و مخاطبان و طالبان چنین جهانی را به مشتریان رویای خود بدل کند. در مرحله بعد می کوشد از آن رویا مراقبت کند و نسبت محصولات جدید خود با آن رویا را نزد مخاطبان متناسب و متوازن نگاه دارد تا با وجود پویایی و تغییر، این نسبت به هویت محصولش بدل و آن رویا در صورت مادی آن نهادینه شود.
با چنین دیدگاه هایی که در بالا مطرح شد؛ مجموعه ای به نام نیازکو شکل گرفته است. مجموعه که تفاوت ها را در نظر گرفته و به دنبال نهادینه کردن رویای خود است. رویایی که در آن آسایش مردم در قالب مشتری دیده شده است. اینکه چگونه میتوان نیازهای مردم را در قالب مایحتاج در کمترین زمان با کیفیت مناسب به او رساند. جوانانی رویاپرداز در یکجا جمع شده اند تا با تکیه بر فناوری اینترنت و تنها با یک کلیک لذت یک خرید خوب را بچشند و بچشانند.
با توجه به وجود 40 میلیون گوشی هوشمند؛ افزایش قابل توجه ضریب نفوذ اینترنت در کشور؛ حضور 20 میلیون نفری ایرانیان در تلگرام و در همین حدودها در اینستاگرام فرصتی ایجاد شده که دسترسی به سایت فروش اینترنتی نیازکو هم به میزان قابل توجهی باشد. نیازکو از این فرصت برای ترویج فروش کلای کیفی ایرانی هم بهره برده و در این راه حتی با کمپین"با افتخار کفش ایرانی(تبریز) میخریم" همراه شده است. این راهی است که نیازکو انتخاب کرده است.
از مجموعه فعالیت های فروشگاه اینترنتی تبریز ترویج فروش محصولات و تولیدات داخلی شهر تبریز می باشد که من جمله به کفش تبریز میتوان اشاره کرد که با جمع آوری بهترین برند های کفش تبریز اقدام به ایجاد نمایشگاه مجازی کفش تبریز نموده است که مشتریان میتوانند براحتی وارد  زیر شاخه کفش در سایت تبریز (نیازکو ) شده و بعد از بازدید و مشاهده مشخصات و عکس کفش ها ,خرید خود را با اطمینان خاطر انجام داده و کفش خود را تحویل بگیرند .
برند های معروف کفش تبریز به شرح زیر می باشند :
کفش تبریز , کفش فرزین تبریز , کفش همگام تبریز , کفش دست دوز سی سی تبریز , کفش آداک تبریز , کفش پانما تبریز 


 
فروش عطر و ادکلن ارجینال در سایت اینترنتی تبریز
یکی از مزیت های فروشگاه اینترنتی تبریز دسترسی به منابع و تامین کنندگان خوب در کلانشهر تبریز می باشد که قیمت خوب و محصول با کیفیت بالا را میتواند در دسترس همشهریان و هم میهنان خود قرار دهد و این بارزه نیازکو را از سایت های دیگر تبریز متمایز میگرداند که یکی از محصولات پرفروش این مجموعه فروش ادکلن ارجینال و ادکلن امارات ارجینال می باشد .مشتریان میتوانند با مراجعه به بخش ادکلن و زیبایی ادکلن های انتخابی خود را انتخاب نموده و نسبت به خرید خود اقدام نمایند .
ادکلن ارجینال زنانه , ادکلن ارجینال مردانه ,خرید ادکلن ارجینال در تبریز,فروش اینترنتی ادکلن ارجینال,بهترین برند ادکلن زنانه ,لیست قیمت ادکلن اورجینال
 فروش تابلو فرش دست باف تبریز در سایت تبریز
سایت تبریز نیازکو در اقدامی نو بعد از فروش کفش تبریز برای محصولات و صنایع دستی آذربایجانشرقی استارت به فروش نموده هست که این کار با هدف اشاعه و بست دادن محصولات تاپ و منحصر بفرد صنایع دستی تبریز می باشد که اولین قدم عرضه فرش دست بافت و تابلو فرش نفیس تبریز در سایت تبریز می باشد که از این رو هم تولید کنندگان و هم خریداران میتوانند براحتی تابلو فرش های درج شده در سایت نیازکو را با محتوای کامل مشاهده نموده و با اعتماد کامل خرید خود را از سایت فرش تبریز انجام دهند

صنایع دستی تبریز
فروشگاه اینترنتی نیازکو چون متولد شهر تبریز می باشد بسیار مسر می باشد که در معرفی و عرضه محصولات تبریز کوشا باشد لذا در حرکتی جدید اقدام درج محصولات صنایع دستی تبریز نموده است و طی روابط تنگاتنگ با میراث فرهنگی تبریز و اداره صنایع دستی شروع به گنجاندن کارهای هنری و دستی هنرمندان تبریز کرده است که علاقمندان و تولید کنندگان صنایع دستی تبریز میتوانند با شرکت نیازکو در جهت فروش محصولات خود در سایت تبریز اعلام همکاری نمایند.

نظرات

نوشته شده توط: 2017-07-16 10:03:58 ارسال شده توسط: reza saeedi لینک نظرات
چه جالب من نمیدونستم نیازکو برا تبریز هستش و تصادفا جمعه در نمایشگاه بین المللی تبریز با این سایت آشنا شدم و خوشحال شدم که همچین سایتی در تبریز هستش و مرکزیتش شهر خودمون هستش .یاشاسین
نوشته شده توط: 2017-07-07 08:43:41 ارسال شده توسط: علی شادیفر لینک نظرات
سلام /دوستان به شخصه من سایت نیازکو رو میپسندم و افتخاری برای شهر تبریز میدونم درسته که از لحاظ ساختار سایتی مشکلاتی نیز داره ولی جمع آوری این محصولات و پشتیبانی همچین سایتی سخت می باشد .من اکثر خریدهام رو از این سایت انجام میدم و میشه گفت این سایت گام به گام در حال پیشرفت هستش از نوع بسته بندی بگیرید و کارهای گرافیکی که جدیدا داره انجام میده و از جدیدترین طرح هاش میشه در کانال تلگرامش به محصول فقط امروز با قیمت مناسب اشاره کرد من پیشنهاد میدم که تغییرات اساسی در یوزر فریندلی بودن سایت انجام بشه که میتونه در جذب مشتری برای سایتتون بهتر باشه.علی شادیفر

نوشتن نظر