تلاقی محیط زیست با تروریسم در یک روز!

نویسنده: mr.amir دسته بندی: اخبار نیازکو تاریخ ایجاد: 2017-06-08 تعداد بازدید: 403 نظرات: 0
در روزی که نمیدانستیم تروریسم چهره پلید خود را نشان می دهد به بهانه روز محیط زیست، به سراغ خانم و آقای محیط زیستی رفتیم.

در روزی که نمیدانستیم تروریسم چهره پلید خود را نشان می دهد به بهانه روز محیط زیست، به سراغ خانم و آقای محیط زیستی رفتیم.
در نزدیکی دانشگاه تبریز و در کوچه ای که نامش مریم است  و نشانه ای از زنده بودن و شادابی ؛ نشانه ای از محیط زیست اطرافمان .
در بهارخواب و محل زندگی این خانم و آقا ؛ گلخانه ای ایجاد شده که محل زندگی بیست هزار کاکتوس است شامل چهار هزار گونه. کلکسیونی که شاید اغراق نباشد بگوییم در کشور بی بدیل است.
خانم عاطفه مجتهدی به همراه همسر گرامیش عمر خود را صرف تلاش برای حفظ محیط زیست کرده اند. این حرکت نمادین آنها در ایجاد این باغ خانگی کاکتوس هم قابل تقدیر است،
بماند که آنها به دنبال فضای بزرگتر و به معنای واقعی باغ هستند که این زحمت و ممارست خود را به شکل بهتری بتوانند در معرض دید عموم قرار دهند. با دوستان فروشگاه اینترنتی نیازکو به دیدار خانم محیط زیست رفتیم تا به بهانه روزجهانی محیط زیست تقدیر کوچکی از او کرده باشیم. او که روز قبل از دیدارمان در جشن ملی محیط زیست به پاس اقدامات خانه محیط زیست استان تقدیر شده بود ؛ از اقدامات وی و باغ خانگی کاکتوس شادمان بودیم ... که تروریست های پلید با حمله به تهران کاممان را تلخ کردند.


 
همه باهمیم
نیازکو

نوشتن نظر