فروشگاه اینترنتی نیازکو در رسانه ها!

نویسنده: mr.amir دسته بندی: اخبار نیازکو تاریخ ایجاد: 2017-07-12 تعداد بازدید: 294 نظرات: 0
شبکه خبرگزاری ایسنا در نمایشگاه بین المللی تبریز طی مصاحبه هایی از غرفه های نمایشگاه ؛ دو غرفه متفاوت را با اینکه هیچ صنایع دستی در آن‌ها دیده نمی‌شد ولی مثل اینکه حرفی برای گفتن نه فقط برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه بلکه برای کل علاقمندان به صنایع دستی داشتند تمرکز کرد. یکی از غرفه ها ، غرفه فروشگاه اینترنتی نیازکو بود.

مدیر سایت فروشگاه اینترنتی "نیازکو" در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه حمایت از صنایع دستی مصداق کامل حمایت از تولید ملی  است، گفت: شرکت ما فعالیت خود را از هشت سال قبل شروع کرده‌است که بخشی از سایت به فروش انواع صنایع دستی تبریز و به ویژه کفش تبریز اختصاص داده شده و به دلیل اینکه کفش تبریز خود به عنوان یک برند در سطح کشور شناخته شده‌ است، استقبال خوب ی از آن در فروشگاه اینترنتی ما می‌شود. 
  
کمال اختری، اعتماد نکردن مردم در تبریز به  فروشگاه‌های اینترنتی را از جمله چالش‌های صنف خود دانست و افزود: متاسفانه حدود 95 درصد از سفارش و خریدهای ما به خارج از استان تعلق دارد در حالیکه مجموعه ما علاقمند همکاری با هنرمندان صنایع دستی در تبریز است که می‌تواند محلی برای فروش محصولات تولیدی و یا دست‌ساز آنان باشد.  
  
وی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018، گفت: علاوه بر توجه به بهبود زیرساخت‌های اقامتی و پذیرایی و نیز وضغیت ظاهری شهر، بهتر است به زیرساخت‌های دیجیتالی و راه‌اندازی تکنولوژی‌های نو در تبریز توجه شود.
 


 حمایت از سرمایه های ملی
 با نیازکو

نوشتن نظر