6 ویژگی کفش طبی خوب

نویسنده: nyazco-com دسته بندی: Shoes News تاریخ ایجاد: 2017-12-28 تعداد بازدید: 638 نظرات: 0
6 ویژگی کفش طبی خوب
6 features good medical shoes
پوشیدن کفش طبی چه مزایایی دارد؟
بطور کلی تمام افرادی که به نوعی مشکلاتی در پای خود دارند، چاره ای جز پوشیدن کفش طبی ندارند. افرادی نیز هستند که هیچ ناراحتی و مشکلی در پاهای خود ندارند اما به خاطر اینکه در آینده مشکلی نداشته باشند، از کفش های طبی استفاده می کنند. لذا در انتخاب کفش طبی باید دقت لازم را نمود تا از حفظ سلامت پاها مطمئن  شد.
در این مقاله که توسط تیم تولید محتوای فروشگاه اینترنتی نیازکو تهیه شده است، شما را با ویژگی های کفش طبی مردانه آشنا خواهیم نمود.
 بیشتر مردانی که به دنبال کفش های طبی هستند، مشکلاتی مانند دیابت، قطع عضو در ناحیه پا یا قسمتی از انگشت ها، ناهنجاری در قسمت انگشت دارند؛ این افراد مستلزم پوشیدن کفش طبی هستند. کفش های طبی برای این افراد وظیفه اصلاح کردن انواع ناهنجاری های بدن و الگوهای غلط راه رفتن را دارد. بیشترین هدف از ساخت کفش های طبی فراهم آوردن شرایط مطلوب برای ایستادن، راه رفتن و دویدن است.
کفش طبی مردانه برای چه کسانی  ضروری است؟
• برای مردانی که کف پای صاف دارند؛ زیرا اگر از کفش طبی استفاده نکنند دچار کمر درد می شوند.
• برای مردانی  که دچار دیابت هستند؛ تا انگشتان پای آنها احساس راحتی کند.
• برای مردانی که به تازگی دچار خار پاشنه شده اند.
• کسانی که دچار زانو درد های متعدد هستند و در گذشته از کفش های غیر استاندارد استفاده کرده اند.
ویژگی های کفش طبی مردانه
1- کف کفش طبی باید کاملا متناسب با کف و قوس پا باشد.
2- مهمتر از همه باید سبک، ضخیم و جاذب ضربه در قسمت پاشنه پا باشد.
3- کفش هایی که کفی چوبی دارند، به هیچ وجه توصیه نمی شود؛ درمورد این کفشها هرچقدر هم ادعا بر طبی بودنشان باشد، بازهم مورد قبول نخواهد بود؛ چراکه کفش های با کفی چوبی، بیشتر پاشنه پا را آزار می دهند و باعث ایجاد درد در پا می شوند.
4- کفش های طبی مردانه در قسمت پنجه باید فضای مناسبی برای انگشتان پا داشته باشند؛ انگشت پا باید در فضایی قرار گیرد که نه خیلی تنگ باشد تا انگشتان روی هم قرار نگیرند و نه به قدری فضای آزاد داشته باشد که نتواند ضربه های احتمالی را کنترل کند.
5- رویه کفش طبی باید از جنس چرم باشد تا هوا را بطور صحیح منتقل کند.
6- سطح داخلی کفش طبی باید یکنواخت بوده و قوس های نرمی در درون آن موجود باشد. چنین کفشی در موقع راه رفتن فشار کمتری را به پوست وارد می کند. 
هنگام خرید کفش طبی به یاد داشته باشید که حتماً تمام ناهنجاری پاهای خود را با فروشنده در میان بگذارید و اگر کفش طبی را برای پیشگری از بیماری های احتمالی تهیه می کنید، حتما به ویژگی های بیان شده در بالا توجه داشته باشید. همچنین در هنگام خرید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید زیرا اگر فروشنده آگاه نباشد، کفش مناسبی در اختیار شما نمیگذارد. 

برا خرید کفش راحتی و کفش طبی مردانه روی عکس کلیک نمایید
 

نوشتن نظر