اسمارت فون Galaxy S5 چه قیمتی دارد ؟!

نویسنده: text_none_author دسته بندی: تازه های موبایل و تبلت تاریخ ایجاد: 2014-03-29 تعداد بازدید: 1173 نظرات: 0
چندی پیش بود که برند سامسونگ دو اسمارت واچ ( ساعت هوشمند ) جدید خود را در مراسمی با نام های Gear 2 و Gear fit در کشور تایوان عرضه نمود.در همین مراسم بود که ؛ این برند کره ایدر رابطه پرچمدار جدید خود ؛ Galaxy S5 نیز برای حاضران صحبت های مهمی داشت ! گویا در این مراسم سامسونگ جزئیاتی از قیمت تمام شده و زمان عرضه اسمارت فون Galaxy S5 را اعلام نموده است.اسمارت فون Galaxy S5 قرار است با قیمتی معادل ۷۴۸ دلار ( با احتساب هر دلار ۳۰۰۰ تومان ؛ این اسمارت فون به پول ما می شود ۲٫۲۴۴٫۰۰۰ تومان ) عرضه شود.
البته این قیمت تنها برای ورژن ۱۶ گیگابایتی این اسمارت فون نو ظهور است و ورژن ۳۲ گیگابایتی اسمارت فون Galaxy S5 برای خریدارانش ۷۸۱ دلار ( با احتساب هر دلار ۳۰۰۰ تومان ؛ اسن اسمارت فون به پول ما می شود ۲٫۶۱۳٫۰۰۰ تومان ) آب می خورد ! اگر این قیمت های اعلام شده را با پرچم دار قبلی برند سامسونگ که  Galaxy S4 نام داشت قیاس کنیم به این نتیجه می رسیم که ؛ پرچم دار جدید برند سامسونگ ( یعنی اسمارت فون Galaxy S5 ) در زمان عرضه اش قیمتی پایین تر از  Galaxy S4 دارد.
جالب است بدانید که ؛ اسمارت فون Galaxy S5 در اکثر اپراتور های برجسته تایوان ؛ پیش فروش شده است و این روند هنوز ادامه دارد.گویا یازدهم ماه آوریل میلادی زمان عرضه رسمی این پرچم دار می باشد.یکی از نکات جالب هم این است که هر شخصی که اسمارت فون Galaxy S5 را پیش خرید کند ؛ از سوی برند سامسونگ هدیه ای را دریافت می کند ؛ البته هنوز نمی دانیم که این هدیه در نظر گرفته شده چیست ! آن طور که برند سامسونگ اعلام داشته است ؛ گویا ورژن ۱۶ گیگابایتی اسمارت فون Galaxy S5 قرار ایت در رنگ های سیاه ؛ سفید و آبی عرضه گردد.همچنین ورژن ۳۲ گیگابایتی آن نیز ؛ در رنگ های سیاه ؛ سفید و طلایی عرضه خواهد شد.
 

گویا اپراتور های واقع در کشور تایوان ؛ مجهز به  فناوری نسل چهارم ارتباطات موبایل ( ۴G network ) می باشند ؛ بنابراین اسمارت فون Galaxy S5 در این کشور با پروسسور ( پردازنده ) Snapdragon 801 عرضه می گردد.

مشابه در دسته بندی

نوشتن نظر