سه برند برتر لپتاپ در جهان، سال 2014

نویسنده: text_none_author دسته بندی: Computer and Laptop تاریخ ایجاد: 2014-04-23 تعداد بازدید: 568 نظرات: 0
...
اگر مقالات را مطالعه کرده باشید، احتمالا دیدید که برند اپل با کسب بیشترین امتیاز در بخشهای مختلف، یک سرو گردن از باقی برندها بالاتر می‌ایستاد. این برای پنجمین سال متوالی است که این سازنده ثابت کرده، می‌تواند در زمینه ساخت لپ‌تاپ‌ها جایگاه طلایی را از آن خود کند. نمره عالی که این برند در بررسی‌ها  بدست آورد، تا بحال توسط هیچ کمپانی بدست نیامده بود. در گروه‌های پشتیبانی، طراحی، کیبورد و تاچ پد و صفحه نمایش هم اپل با کمترین نقصی در عملکرد ظاهر شد. توصیه ما این است، اگر به اندازه کافی بودجه دارید، حتما یک دستگاه با کیفیت اپلی تهیه کنید.
جایگاه اوللپ‌تاپ‌های لنوو برای بار چهارم به مقام دوم رسیدند. این برند محدوده‌ای وسیع از حق انتخاب برای کاربرانش فراهم می‌کند و برای هر کاربر با هر توان مالی یک محصول دارد. پشتیبانی‌اش عالی بوده و کارایی و نتایج بنچمارک هایبریدهایش خیره کننده بوده است.

جایگاه دومایسوس و این برند همیشه خلاق و بدنبال نوآوری تنها با اختلاف یک امتیاز جایگاه دوم را به لنوو واگذار کرد. این بار دوم است که این برند در جایگاه سوم می‌ایستد. شاید سیستمهای این سازنده در صدا قوی نباشند، اما نمره کلی بدست آمده در بررسی‌ها همیشه پایدار بوده است.
جایگاه سومو اینهم از جایگاه باقی برندهای بررسی شده:مشابه در دسته بندی

نوشتن نظر