کره جنوبي حکايت از عدم تغيير اندازه نمايشگرهاي اپل واچ 2 دارد.

نویسنده: nyazco-pouya دسته بندی: تازه های موبایل و تبلت تاریخ ایجاد: 2015-07-06 تعداد بازدید: 634 نظرات: 0
 کره جنوبي حکايت از عدم تغيير اندازه نمايشگرهاي اپل واچ 2 دارد. 

وبسايت Navar کره جنوبي گزارش داده که نسل بعدي اپل واچ داراي همان نمايشگر 1.32 اينچي OLED با رزولوشن 272x340 پيکسل براي مدل 38 ميلي‌متري و 1.5 اينچي با رزولوشن 312x390 پيکسل براي مدل 42 ميلي‌متري خواهد بود.
همچنين اگرچه در گذشته تصور مي‌شد که «ال‌جي ديسپلي» تنها تامين‌کننده صفحه‌نمايش‌هاي OLED اپل واچ بعدي خواهد بود، اين گزارش مي‌افزايد که اپل تصميم گرفته «سامسونگ ديسپلي» را نيز به ليست تامين‌کنندگانش اضافه کند. اپل معمولا به منظور پايين نگه‌داشتن هزينه قراردادهايش و همچنين انعطاف بيشتر در تامين قطعه موردنيازش، با چندين شرکت قرارداد مي‌بندد. 

همچنين احتمال مي‌رود که صفحه‌نمايش نسل بعدي اپل واچ باريک‌تر از نسل اول باشد. اگرچه نسل کنوني اين ساعت توانسته عمر باتري بسيار خوبي را ثبت کند، اما مشکل باتري کماکان وجود دارد و ممکن است کاهش ضخامت صفحه‌نمايش به افزايش حجم باتري منتهي شود.


از ديگر شايعات معتبري که در مورد اپل واچ شنيده مي‌شود، استقلال آن نسبت به آيفون است. استفاده از آيفون سبب ايجاد محدوديت زيادي در استفاده از اپل واچ مي‌شود و به همين دليل راهي غير از ايجاد استقلال بيشتر براي آن وجود ندارد. شنيده شده که يک دوربين Face Time هم براي اپل واچ بعدي در نظر گرفته خواهد شد.


منبع:Phone Arena & Korea Herald

نوشتن نظر