گلکسی نوت جدید سامسونگ زودتر از وقت وعده داده شده معرفی می‌شود

نویسنده: nyazco-pouya دسته بندی: تازه های موبایل و تبلت تاریخ ایجاد: 2015-07-12 تعداد بازدید: 582 نظرات: 0
 گلکسی نوت جدید سامسونگ زودتر از وقت وعده داده شده معرفی می‌شود

سامسونگ هر ساله طبق روال قبلی خود از رویداد IFA برلین برای معرفی نسخه‌ی جدید گلکسی نوت بهره می‌برد. اما گفته می‌شود این غول کره‌ای قصد دارد گلکسی نوت جدید را زودتر از موعد معرفی کند. با نیازکو همراه باشید.
 گلکسی نوت جدید سامسونگ زودتر از وقت وعده داده شده معرفی می‌شود
براساس گزارش جاناتان چنگ از وال‌استریت ژورنال، اپل نیز جدیدترین آیفون‌های خود را در ماه سپتامبر و بعد از نمایشگاه IFA معرفی می‌کند و سامسونگ قصد دارد برای جلوگیری از تداخل و جلب توجه بیشتر، سنت‌شکنی کرده و گلکسی نوت جدید را پیش ازموعد مقرر رونمایی کند. بنابراین می‌توان علت تصمیم‌گیری سامسونگ را برای ایجاد فضای بهتر به منظور معرفی محصولات جدید خود درک کرد.

سال گذشته نیز سامسونگ همین کار را برای معرفی گلکسی آلفا در ماه آگوست انجام داد و زمانی نامتعارف را برای معرفی و عرضه‌ی یک گوشی جدید انتخاب کرد. ظاهراً قرار است نسل پنجم گلکسی نوت اواسط تابستان رونمایی شود و مجدداً بخشی از کنفرانس سامسونگ در نمایشگاه IFA 2015 برلین باشد. هنوز زمان دقیق معرفی این فبلت و آیفون‌های جدید اپل مشخص نشده است؛ ولی به نظر می‌رسد فاصله‌ی چند هفته‌ای میان زمان معرفی دو محصول می‌تواند به میزان فروش سامسونگ کمک کند.


منبع :the verge

نوشتن نظر