نوکیا:دوباره به بازار گوشي‌هاي هوشمند بازمیگردیم

نویسنده: nyazco-pouya دسته بندی: تازه های موبایل و تبلت تاریخ ایجاد: 2015-07-14 تعداد بازدید: 701 نظرات: 0
 نوکیا:دوباره به بازار گوشي‌هاي هوشمند  بازمیگردیم

نوکيا که با معرفي تبلت N1 به بازار تبلت‌ها بازگشته بود، با انتشار بيانيه‌اي قصد خود براي بازگشت دوباره به بازار گوشي‌هاي هوشمند را نيز تأييد کرد. با نيازکو همراه باشيد.


 نوکیا:دوباره به بازار گوشي‌هاي هوشمند  بازمیگردیم


به نظر مي‌رسد نوکيا قصد دارد دوباره جايي براي خود در بازار گوشي‌هاي هوشمند باز کند. اما برنامه‌ي اين شرکت بستگي به پيدا کردن شريکي براي ساخت و عرضه‌ي گوشي‌ها دارد. اين کار براي تبلت نوکيا N1 نيز انجام گرفته بود. بيانيه‌ي نوکيا به شرح زير است:

 مسير صحيح براي بازگشت دوباره‌ي نوکيا، همکاري با شريکي ديگر است. به اين معنا که تمامي مراحل ساخت، فروش، بازاريابي و پشتيباني محصولات بر عهده‌ي آن شرکت باشد.

 اگر ما يک شرکت رده بالا بيابيم که مسئوليت‌هاي لازم را بر عهده بگيرد، با آن‌ها همکاري تنگاتنگي در زمينه‌ي طراحي و مشاوره‌هاي فناوري خواهيم داشت؛ مانند آن چه که در مورد تبلت N1 انجام داديم. اين تنها مسيري است که شايسته‌ي برند نوکيا و طرفداران آن خواهد بود که تمايل زيادي به خريد دوباره‌ي گوشي‌هاي اين شرکت دارند.

با توجه به اين که تبلت نوکيا N1 از سيستم‌عامل اندرويد بهره مي‌برد، مي‌توان انتظار داشت که گوشي‌هوشمند جديد نوکيا نيز يک گوشي اندرويدي باشد. البته اگر خبر معرفي گوشي جديد توسط نوکيا توجه شما را به خود جلب کرده است بايد بگوييم که بنابر قرارداد بين نوکيا و مايکروسافت، اين شرکت حق بازگشت دوباره به بازار گوشي‌هاي هوشمند تا سه ماهه‌ي چهارم سال 2016 ميلادي را ندارد.

با اين حال خبر بازگشت دوباره‌ي غول گوشي‌هاي همراه به بازارمي‌تواند بسيار جذاب باشد. نظر شما چيست؟ آيا تصميم نوکيا را گامي درست براي آينده‌ي اين شرکت مي‌دانيد؟

منبع:ANDROIDCENTRAL

 

نوشتن نظر