شامپو ضد ریزش مو سبامد Anti-Hairloss Shampoo Sebamed

شامپو ضد ریزش مو سبامد Anti-Hairloss Shampoo Sebamed

تولید کننده:سبامد
کد محصول: Anti-Hairloss Shampoo Sebamed
موجودی در انبار

نوع:شامپو ضد ریزش مو

تولید کننده: محصول کشور آلمان

وزن: 200ML

107,900تومان

شامپو ضد ریزش مو سبامد Anti-Hairloss Shampoo Sebamed
ویژگی:
فاقد صابون و مواد قلیائی.
فرمـــولاسیون شـوینده چربــی اضافی را به ملایمت از مــــو و پوســـت سر پاک نمـــــوده و ریزش پیش رونده موی سر را که غالبا با چرب بودن و شوره همراه است کاهش می دهد.
فرمولاسیون این شامپو بدلیل دارا بودن ماده پیروکتون اولامین از تشکیل شوره سر جلوگیری می نماید.
کاهش ریزش موی سر بدلیل تحریک اکسیژن رسانی و رساندن مواد مغذی به ریشه موها.
ترکیبNHE: نیکوتینیک اسید هگزیل استر(هگزیل نیکوتینات، مشتق از ویتامین ب نیاسین) و نیز کافئین سبب افزایش جریان خون در پوست می گردند.
احساس شادابی که این محصول در پوست سر ایجاد می کند، نشان دهنده این است که افزایش جریان خون در پوست سر اتفاق افتاده است و ریشه موها را مستحکم و قوی خواهد نمود.
حضور جینکو بایلوبا، عصاره طبیعی بدست آمده از درخت جینکوی آسیائی، اثرات مثبت ترکیب NHE را بعنوان تغذیه کننده ریشه های مو تقویت می نماید.
pH معادل 5.5 بطور طبیعی ساختار مو را پایدار نموده و از آن در برابر آسیب دیدگی و تخریب بعلت خشکی ، چند شاخگی و شکستن محافظت می نماید و موها را قوی و درخشان نگه می دارد.
سبب حفاظت و تقویت عملکرد سد طبیعی دفاعی اسیدی پوست می گردد.
فاقد مواد رنگ دهنده.
موارد مصرف:
برای تمام انواع موهائی که ریزش دارند.
توسط آزمایشات بالینی درماتولوژیک جهت افزایش جریان گردش خون در پوست تست شده است.
مواد مؤثره:
کوکامیدوپروپیل بتائین، دی سدیم کوکو آمفو‌دی استات، سدیم لورت سولفات، کرآتین (Creatine)، عصاره جینکو بایلوبا، پیروکتون اولامین، هیدروکسی پروپیل نشاسته اکسید شده PG – تریمونیوم کلراید، PCA (پیرولیدون کربوکسیلیک اسید) روی، منتول، هگزیل نیکوتینات، کافئین
روش مصرف:
شامپوی ضد ریزش موی سبامد برای استفاده روزانه می باشد. موهای خود را خیس کنید. مقداری از شامپو را در کف دست خود بریزید و با ایجاد کف آنرا روی موها و کف سر پخش کنید. بمدت 2 دقیقه با نوک انگشتان دست کف سر را ماساژ دهید تا مواد مؤثره بداخل پوست سر نفوذ کنند. کف روی سر را در طول موها پخش کنید. سپس بطور کامل آبکشی نمائید.
برای افرادی که پوست کف سر آنها نرمال است مقدار شامپو باندازه سطح فوقانی درپوش شامپو توصیه می شود.
برای افرادی که پوست ملتهب (بیماری آتوپیک) دارند هر دو روز یک بار به اندازه 3/4 سطح فوقانی درپوش شامپو را استفاده نمایند.
شامپو را بیش از مقدار توصیه شده استفاده نکنید چون میتواند باعث قرمز شدن پوست سر شود بخصوص اگر پوست حساس باشد.
افرادی که پوست سر حساس یا آتوپیک دارند، بخصوص در مناطق با آب و هوای داغ و مرطوب، باید در ابتدا مقدار کمی از شامپو را هر دو روز یک بار استفاده کنند تا پوست سر آنها به تحریک ناگهانی گردش خون عادت کند. قرمزی ناشی از تحریک گردش خون پس از 30 دقیقه برطرف می شود.
تولید کننده: محصول کشور آلمان
پروانه بهداشت:  9656427565336428
وزن: 200ML

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب