ادکلن ارجينال تستر آقايان و بانوان ناسوماتو بلک افگانو Nasomatto Black Afgano Perfume

ادکلن ارجينال تستر آقايان و بانوان ناسوماتو بلک افگانو Nasomatto Black Afgano Perfume

تولید کننده:ناسوماتو
کد محصول: Nasomatto Black Afgano Perfume
موجودی در انبار

نوع: Perfume


حجم: 30 ميلي‌ليتر


مناسب براي: آقايان، بانوان


نوع بو:  تند,تلخ,گرم,خوراکي,طبيعت

115,000تومان

ادکلن ارجينال تستر آقايان و بانوان ناسوماتو بلک افگانو Nasomatto Black Afgano Perfume
يکي از عطرهاي محبوب و خاص دنيا که طرفداران پرشماري هم دارد، محصولي از برند «ناسوماتو» (Nasomatto)است. اين پرفيوم که براي آقايان و بانوان مورداستفاده قرار مي‌گيرد، «بلک افگانو» (Black Afgano) نام دارد. بلک افگانوي 30 ميلي‌ليتري با حجم کوچک و در بزرگش، بسيار خاص و منحصربه‌فرد طراحي شده است. سياه‌رنگ بودن مايع درون بطري، به‌نوعي وجه‌تسميه‌ي اين عطر به‌حساب مي‌آيد. روي شيشه، نام Black Afgano در يک کادر سفيدرنگ با خط سياه نوشته شده است. در بطري از يک تکه چوب طبيعي سياه ساخته‌ شده و مثل يک کلاه بزرگ روي شيشه سوار شده است. گردن باريک و فلزي بطري به رنگ نقره‌اي است و درخشش آن، حتي از فاصله‌هاي نه‌چندان نزديک، به چشم مي‌آيد. طراحي و فرمولاسيون اين عطر را عطرساز مشهور «الساندرو گوالتيري» (Alessandro Gualtieri) انجام داده است. اگر در پي يافتن عطري هستيد که بتوانيد با همسرتان به‌طور هم‌زمان استفاده کنيد، بلک افگانو جزو انتخاب‌هاي نخست شما خواهد بود. وقتي اين عطر را روي پوست و محل نبضتان اسپري کنيد، متوجه بوي گياه شاهدانه و نت‌هاي سبز خواهيد شد. بوي گياه شاهدانه شما را به خلسه‌اي عميق و روحاني مي‌برد. اين تازه شروع کار بلک افگانو است. وقتي کاملاً در اين خلسه فرو رفتيد، نت‌هاي مياني با وجود صمغ، نت‌هاي چوبي، قهوه و تنباکو به استقبال شما خواهند آمد. اين ترکيب اسموکي و سرشار از تلخي قهوه، آرامش و تمرکزي مثال‌زدني در شما ايجاد مي‌کند. وقتي مدت زيادي از اين حالت گذشت، بوي بخور خوشبو و چوب عود (آگار) را استشمام خواهيد کرد. بوي عود باعث آرامش و امنيت دروني شما مي‌شود؛ گويي در جلسات مديتيشن و مراقبه‌هاي روحاني حضور داريد. پرفيوم ناسوماتو مدل بلک افگانو با حجم 30 ميلي‌ليتري و بوي اغواکننده‌اش، براي استفاده‌ي مشترک بين آقايان و بانوان ساخته شده است. اگر بين بو و قيمت عطر، اولي براي شما مهم‌تر است، بدون شک از انتخاب اين عطر رضايت هميشگي خواهيد داشت.
ویژگی:
نوع: Perfume
حجم: 30 ميلي‌ليتر
مناسب براي: آقايان، بانوان
نوع بو:  تند,تلخ,گرم,خوراکي,طبيعت   
گروه بویایی:  چوب,اسموکي,صمغ,خاک و زمين,گياهان معطر
تولید کننده :Nasomatto
معرفی برند ناسوماتو
ناسوماتو برندی هلندی می باشد که در سال 2008 توسط الساندرو گولتیری تاسیس شد و به تولید ادکلن پرداخت. وی هدف از تولید ادکلن های خود را اینگونه بیان میکند: " من میخواهم عطرهایم بخشی ازهوش و نگرش من باشند نه اینکه فکر من اسیر عطرهایم باشد..."
ناسوماتو با تولید ادکلن درجه یک بلک افغانو نشان داد که برندی حرفه ای در دنیای عطریات است و در این زمینه حرفهای زیادی برای گفتن دارد

ادکلن ارجينال تستر آقايان و بانوان ناسوماتو بلک افگانو Nasomatto Black Afgano Perfume
خریداران محترم میتوانند کد 743 را به شماره سامانه نیازکو 10009141000900 ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان نیازکو برای ثبت سفارش باشند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
عطر و ادکلن
نام عطرParfum Nasomatto Black Afgano
نوع عطرParfum
جنسیتآقایان و بانوان
حجم30 میلی‌لیتر
رایحه تند, تلخ, گرم,خوراکي,طبيعت
گروه بویایی چوب, اسموکي,صمغ,خاک و زمين,گياهان معطر
فصل مناسبماه های سرد سال
بوی اولیه گیاه شاهدانه و نت‌های سبز
بوی میانی صمغ، نت‌های چوبی، قهوه و تنباکو
بوی نهایی بخور خوشبو و چوب عود (آگار)
سازنده Alessandro Gualtieri
کشور سازندههلند