کيف اداری چرمی مدل رسا LEATHER OFFICE BAG RASA BC-1409

کيف اداری چرمی مدل رسا LEATHER OFFICE BAG RASA BC-1409

تولید کننده:میشو چرم
کد محصول: LEATHER OFFICE BAG RASA BC-1409
موجودی در انبار

مدل: ارسا

جنس : چرم گاوی

ابعاد: 40cm x 31cm x 13 cm

640,000تومان

کيف اداری چرمی مدل رسا LEATHER OFFICE BAG RASA BC-1409
توضیحات:
ویژگی ها :
جنس : چرم گاوی
ابعاد :   40cm x 31cm x 13 cm
دو طبله
جیب : یک جیب مگنت دار در پشت کیف
یک جیب زیپ دار در جلوی کیف
یک جیب زیپ داربزرگ در داخل کیف
جیب ,جای کارت , جای قلم در داخل کیف
دو قفل رمزدار
بند دوشی
رنگ : قهوه ای ، عسلی

کیف چرم ، در ماشین لباسشویی قابل شستشو نیست. چرم برای از بین رفتن باید با دشمنانش روبه‌ رو شود. بزرگترین دشمن چرم طبیعی ، آب است. آب ، لایه محافظ چرم را که در زمان ساخت بر سطح آن قرار گرفته ، ‌میزداید. در مجموع هر عاملی که موجب از بین رفتن این لایه شود ؛ چرم را در معرض خطر قرار می‌دهد. کیف چرم به صورت کامل ضد آب نیست. اگر چرم به شکل 100% ضد آب ساخته شود قسمتی از خواص طبیعی آن از دست می‌رود. بنابراین اکثر چرم‌ها بر اثر برف و باران شدید بلند مدت ممکن است آسیب ببینند یا تغییر کنند.
ایجاد لکه‌های جوهر روی چرم ، تقریبا یک اتفاق بی‌بازگشت است و تلاش برای زدودن این لکه ، احتمالا به چرم آسیب جدی میزند. گرد و غبار و تابش مستقیم آفتاب تابستانی هم از دشمنان چرم هستند. برای پاک کردن لکه رنگ از هیچ نوع ماده حلّالی نباید استفاده شود. فقط با استفاده از یک پارچه تمیز بصورت گذاشت و برداشت ، برای جلوگیری از پخش شدن لکه جوهر یا رنگ به قسمتهای دیگر بافت چرم جلوگیری نمایید.
اگر به‌ دنبال یک محصول طبیعی برای حفظ شادابی چرم بودید ؛ روغن زیتون از نوع بی‌ بو و بیرنگش پیشنهاد میشود. روغن زیتون را با استفاده از پنبه ، به مقداری که نه چرم را خیس کند و نه آنقدر کم باشد که اصلا احساس نشود ، یکبار بر سطح چرم بکشید و با دست دیگر ، طوری که انگار دارید غبار را از یک بشقاب پاک میکنید ، آن را حمایت کنید تا نقطه‌ای جا نماند و روغن به شکل یکنواخت پخش شود.
انواع عطر و اسپری را مستقیماً روی چرم نپاشید.
از برخورد کیف چرم با اشیای تیز و برنده جلوگیری کنید.
برای نگهداری بلندمدت کلیه کیف های چرمی ، کیف را خالی کرده ، داخل آن را با روزنامه یا کاغذ باطله خشک پر کرده و به دور از نور آفتاب و در جای خشک آویزان نمایید. در استفاده های روزانه کیف را حتی الامکان از قسمت پشت بر روی سطح صاف قرار دهید.


کيف اداری چرمی مدل رسا LEATHER OFFICE BAG RASA BC-1409

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب