فروشگاه اینترنتی نیازکو بیش از 10 سال قبل با هدف فروش اینترنتی محصولات مختلف از قبیل کفش و پوشاک، لوازم دیجیتال و زیبایی و سلامت راه اندازی شد. هدف اصلی ما ارائه محصولی با کیفیت، با قیمت مناسب و با سریع ترین روش ممکن است.

نمونه کامل یک فروشگاه اینترنتی نیازکو با تکیه بر اصول و مبانی فروش اینترنتی روز همواره سعی در آسان سازی امر خرید دارد. این مجموعه هرساله با توجه به نیازهای مشتریان و جامعه، تغییرات لازم را در فرآیندهای خود انجام میدهد تا بتواند یک تجربه خرید عالی برای مشتریان خود ایجاد کند.

ضمانت فروش

تمامی محصولات نیازکو با توجه به نوع محصول، دارای گارانتی مربوط به خود میباشد. از طرفی مجموعه نیازکو گارانتی ویژه 7 روزه را برای محصولات بدون گارانتی اعمال کرده است تا هرگونه نگرانی از طرف مشتریان رفع شده و خریدی آسوده داشته باشند. نکته جالب توجه این است که گارانتی 7 روزه از زمان رسیدن محصول به دست مشتری شروع میشود و نه از زمان انجام خرید.

زمان و نحوه ارسال

این فروشگاه اینترنتی سفارشات خود برای همشهریان تبریزی را در همان روز و در اسرع وقت ارسال میکند. برای دیگر هموطنان نیز با توجه به نیاز مشتری امن ترین و سریع ترین راه ممکن انتخاب میشود. همچنین نکاتی که در ارسال محصول در نظر گرفته میشوند شامل امن بودن، قابل اعتماد بودن و سریع بودن روش ارسال است.